Nowości

Drzwi Drims specjalnie dla fanów Legii

21.09.2015

DRIMS przedstawia wszystkim fanom Legii prostą i nowoczesną linię drzwi, które budują świat przepełniony emocjami i nieprzemijającymi wartościami - takimi jak na przykład miłość do klubu z Łazienkowskiej 3. Pełnią one nie tylko funkcję praktyczną, to także dekoracja i doskonała okazja do podkreślenia przynależności klubowej. Tego produktu nie znajdziecie nigdzie indziej!

Białe lakierowane drzwi o jedwabistej powierzchni idealnie sprawdzają się w każdym wnętrzu. Dla większości pomieszczeń zachowują się neutralnie. Ich dodatkowym atutem jest fakt, iż rozświetlą i powiększą optycznie każde wnętrze.

Lakierowane są w kabinach lakierniczych technologią której używa się do malowania samochodów. Dzięki temu powierzchnia ma wygląd elegancki i aksamitny. Jednocześnie drzwi są bardzo odporne na działanie promieni UV oraz uszkodzenia związane z normalnym użytkowaniem.

Do naniesienia wzoru Legii i herbu użyto technologii drukarskiej. Po wydrukowaniu wzoru kolorowego jest na niego nanoszony lakier bezbarwny. Te wszystkie zabiegi sprawiają, że drzwi są bardzo estetyczne i odporne. Wszystkie produkty są wyposażone w estetyczne zawiasy, ozdobne listwy, uszczelkę oraz zamek magnetyczny i klamkę.

Więcej informacji na stronie firmy - link tutaj.

źródło i zdjęcia: DRIMS

Firma powiązana:

Drims sp. j.

Telefon 22 781 41 72
www.drims.pl
biuro@drims.com.pl

Drims sp. j.