Nowości

Koło: Miski WC bez kołnierza Rimfree® - wysokie standardy higieny dla każdej łazienki

18.09.2015

Określenie Rimfree® to połączenie dwóch angielskich słów "rim", które oznacza kołnierz, rant, obrzeże oraz "free", czyli wolny od. Tak powstała nazwa miska WC bez kołnierza. Oryginalne Rimfree® to jednak dużo więcej niż tylko uproszczenie formy ceramiki. To przede wszystkim łatwość utrzymania higieny.

Miski WC bez kołnierza Rimfree® - wysokie standardy higieny dla każdej łazienkiNr 1 na rynku!

Innowacyjne podejście do projektowania ceramiki pozwoliło marce KOŁO zaproponować pierwsze na rynku, całkowicie bezkołnierzowe rozwiązanie misek WC. Badania dostarczyły odpowiedzi, jakiej miski WC szukają nasi klienci. Nic tak nie działa na wyobraźnię, jak reklamy telewizyjne chemii domowej, które nie pozwalają nam zapomnieć, co może kryć się pod kołnierzem miski w łazience.

W przypadku Rimfree® ten problem skutecznie wyeliminowano. Wnętrze miski WC bardziej przypomina łatwą do utrzymania w czystości umywalkę czy bidet, niż znane nam dotychczas miski WC.

Efekt? Nowy poziom higieny łazienki! Każdy fragment wnętrza ceramiki jest łatwo dostępny, przez co utrzymanie w czystości misek WC bez kołnierza Rimfree® nie sprawia najmniejszego trudu. Co ważne, można wreszcie zapomnieć o używaniu silnych detergentów - wystarczy przetarcie i delikatne środki czyszczące.

Oryginalność i przełomowość rozwiązania Rimfree® podkreśla fakt, że jest ono chronione patentem.

Bez kołnierza? Bez obrzeża? Bez rantu? Jak to działa?

Sekret tkwi w szczególnym ukształtowaniu misy WC. Woda spłukująca misę dostaje się do niej ze specjalnie zaprojektowanej dyszy, a następnie jest precyzyjnie rozprowadzana po całym wnętrzu ceramiki.

Produkty Rimfree® spełniają europejską normę produktową EN 997, posiadają certyfikat na znak bezpieczeństwa oraz certyfikat zgodności z Polską Normą. Co istotne, produkty Rimfree® są dostosowane do spłukiwania 4/2 l.

KOŁO systematycznie uzupełnia swoją ofertę o produkty Rimfree® - są one już standardem, który wyróżnia firmę na tle konkurencji.  Na rynku funkcjonują różne rozwiązania, w większości tylko częściowo eliminujące problem gromadzenia się zanieczyszczeń w zakamarkach. Oryginalne miski WC Rimfree® bez kołnierza wewnętrznego znajdziemy w produktach KOŁO, KERAMAG i KERAMAG DESIGN, zarówno w nowych seriach, jak też w tych doskonale znanych Klientom.

Ważne:

  • pierwsza na rynku, oryginalna i opatentowana miska WC bez kołnierza Rimfree®
  • całkowicie bez kołnierza, rantu, obrzeża - nie uznajemy półśrodków! Teraz utrzymanie czystości w toalecie jest dziecinnie proste - bez agresywnych detergentów i przy minimalnym nakładzie pracy
  • ekologiczna:  miska WC Rimfree®  jest dostosowana do spłukiwania 4/2 l wody
  • najszersza oferta na rynku, aż 15 modeli misek Rimfree® pod markami KOŁO, KERAMAG i KERAMAG DESIGN

Zobacz na filmie wideo jak technologia RIMFREE działa w praktyce.

O firmie KOŁO:

KOŁO jest wiodącym Polskim producentem wysokiej jakości ceramiki sanitarnej. Innowacyjna marka z ponad 50-letnią historią cieszy się doskonałą reputacją w świecie projektowania łazienek. KOŁO jest częścią globalnej spółki Geberit, europejskiego lidera w segmencie produktów sanitarnych. Geberit prowadzi działania jako zintegrowana grupa, a jej oferta stanowi niepowtarzalną wartość dodaną w zakresie technologii sanitarnej i ceramiki łazienkowej. Siedziba grupy znajduje się w Szwajcarii. Z liczbą pracowników przekraczającą 12.000 w ponad 40 krajach, Geberit generuje sprzedaż netto na poziomie 2.9 miliarda CHF. Udziały Geberit notowane są na giełdzie SIX Swiss Exchange.

Więcej informacji - link tutaj.

www.kolo.com.pl

www.rimfree.pl

źródło i zdjęcie: Koło

 

 

 

Firma powiązana:

Koło

Telefon 22 376 10 00
www.kolo.com.pl
geberit.pl@geberit.com

Koło