Nowości

Zabudowa kuchenna firmy KAM

11.08.2011

Otwarta kuchnia to doskonały sposób na stworzenie wygodnej strefy jadalno-wypoczynkowej. Niezbędne jest do tego odpowiednie wyposażenie, które  będzie w sobie łączyło funkcjonalność z estetyką. Jednym z głównych walorów otwartej kuchni jest możliwość uzyskania dużej przestrzenności całego pomieszczenia.

Zabudowa kuchenna firmy KAM składa się z dwóch rozłożonych wzdłuż ścian stref, które zajmują jedynie niezbędną ilość miejsca. Przemyślany układ poszczególnych szafek sprawia przy tym, że wszystkie elementy wyposażenia są łatwo dostępne dla użytkowników.

Bardzo praktyczne udogodnienie stanowi duża powierzchnia robocza blatu kuchennego, która  umożliwia trzymanie mniejszych sprzętów AGD (mikrofalówka) i ułatwia wykonywanie wielu czynności jednocześnie. Obszerny blat wpływa także na wrażenie przestrzenności pomieszczenia. Całość obudowana jest lekkimi frontami w kolorze drewna, które w połączeniu z nowoczesnym wyposażeniem doskonale komponują się z pozostałą aranżacją salonu czy pokoju jadalnego.

Wszystkie elementy wykonane są z materiałów najwyższej klasy, składając się na funkcjonalną i estetyczną zabudowę, pasującą szczególnie do kuchni otwartych.

Charakterystyka techniczna:

  • Producent: Spółka Meblowa KAM

  • Lidia Palisander (poziomy) – płyta mdf fornirowana

  • Otylia (biały) – płyta laminowana, połysku

  • Korpus – Orzech

  • Uchwyty – GUU 2508

  • Sugerowana cena prezentowanego zestawu – 8 900zł + sprzęt AGD 7 500zł

Źródło: pointb PR

Więcej