Nowości

Świeliki żwirkowe COREglow firmy ECOMAX

08.09.2015

Eko świetliki to odnawialne źródło światła, które nie naraża nas na dodatkowe koszta związane z poborem energii elektrycznej a i nie emituje dwutlenku węgla co jest bardzo ważne dla naszego otoczenia. Świetliki produkowane są z luminofory i żywic syntetycznych. Pod wpływem światła dziennego lub innego źródła światła eko żwirki Coreglow stają się maksymalnie naładowane i początkowo utrzymują poświatę bardzo promienną która stopniowo wraz z upływem czasu traci na silne.

Ten unikalny produkt potrafi emitować poświatę nawet do 8-10 godzin po 20 minutowym intensywnym naświetlaniu co poza świetnymi aspektami wizualnymi pozwala zmniejszyć koszta związane z oświetlaniem ogrodu, chodniczka czy podjazdu.

Świetliki żwirkowe

COREglow - blask po zmroku (glow-in-the-dark) dzięki naturalnemu źródłowi światła świetliki nasze idealnie nadają się do aranżacji naturalnego krajobrazu i wkomponować w każdą architekturę również miejską. Świetliki produkowane są z opatentowanej i zastrzeżonej mieszanki luminofory i żywic syntetycznych , wielkość kamyka to +- 2,5cm x 2,5cm.

Glow-in-the-Dark:

  • Multi aktywne , bardzo wydajne przechowywanie światła przez wiele godzin.
  • Światło - jasność i czas poświaty 10 razy dłuższe i mocniejsze jak w przypadku tradycyjnych materiałów świetlistych Zns (siarczek cynku)
  • Efektywne - zaledwie 10 - 20 minut naświetlania światłem dziennym lub sztucznym Coreglow może utrzymywać poświatę nawet do 10 godzin.
  • Wodoodporność - wyśmienita , dużo większa jak w przypadku glinianu fotoluminescencyjnego i innych pigmentów świetlnych.
  • Eco-Friendly - wszystkie rodzaje COREglow są ekologiczne i przyjazne dla środowiska.
  • Ekonomia - wszystkie produkty Coreglow nie wymagają zasilania elektrycznego a tym samym rozkładania kabli czy wymiany baterii. Coreglow nie emituje CO2 (dwutlenek węgla).

Więcej informacji na stronie firmy - link tutaj.

źródło i zdjęcia: Ecomax