Nowości

Okno balkonowe - FGH-V P2 Galeria - od Fakro

09.08.2011

Okno balkonowe FGH-V Galeria to duże okno dachowe wyposażone w nowatorski system okuć, w którym otwarte skrzydła tworzą balkon. Górne skrzydło otwierane jest uchylnie do góry, a dolne do przodu umożliwiając swobodny dostęp do wnęki balkonu. Boczne barierki ochronne zintegrowane są z dolnym skrzydłem i wysuwają się w trakcie jego otwierania.

W trakcie zamykania dolnego skrzydła, barierki balkonu chowają się w oknie i nie są widoczne ponad połacią dachu. Ukryte są pod oblachowaniem okna, przez co nie ulegają zabrudzeniu oraz nie zakłócają estetyki dachu. Zarówno górne jak i dolne skrzydło okna balkonowego - FGH-V P2 Galeria standardowo wyposażone są w bezpieczny pakiet P2 z wewnętrzną szybą laminowaną oraz zewnętrzną szybą hartowaną z powłoką łatwozmywalną.

Okno balkonowe - FGH-V P2 Galeria firmy Fakro ma automatyczny nawiewnik V40P zapewniający optymalną ilość świeżego powietrza w pomieszczeniu oraz oszczędność energii cieplnej. Okno balkonowe - FGH-V P2 Galeria firmy Fakro wykonane jest w systemie wzmocnienia konstrukcji okna - topSafe  przez co posiada podwyższoną odporność na włamanie. Po zamknięciu barierki chowają się pod oblachowaniem

Źródło: FAKRO

Więcej

Firma powiązana:

Fakro

Telefon 18 444 04 44
www.fakro.pl
fakro@fakro.pl

Fakro