Nowości

Meble do salonu i jadalni Uno bello od Klose

08.08.2011

Linia Uno bello to nowoczesność ze szczyptą klasycznej elegancji. Naturalne piękno drewna o wyrazistym usłojeniu sprawia, że design kolekcji jest bliski natury. Wyważone wzornictwo programu dopełniają rozwiązania zwiększające komfort użytkowania. Dzięki możliwościom aranżacyjnym Uno bello funkcjonalne, a przy tym stylowo zaaranżujemy strefę dzienną.

Meble do salonu i jadalni Uno bello od Klose

Stół i krzesła to nie tylko niezbędny element jadalni – w nich kryje się potencjał, który może nadać wyjątkowy charakter całemu wnętrzu przestrzeni livingowej. Solidne, rozkładane stoły z drewna z kolekcji Uno bello oraz wygodne krzesła o ergonomicznych oparciach mają w sobie funkcjonalność i design. Prosta, lekka forma mebli sprawia, iż nie przytłaczają swoją obecnością.

W przypadku krzeseł – ich odpowiednia konstrukcja pomoże w zachowaniu przybliżonych fizjologicznych krzywizn kręgosłupa, tym samym ułatwi utrzymanie prawidłowej pozycji siedzącej. Ponadto krzesła dzięki specjalnym podklejkom cicho i łatwo odsuniemy od stołu.

Bogaty wybór komód, witryn, kredensów i regałów umożliwia dowolne komponowanie zestawów mebli do jadalni i salonu – pozwalając na kreowanie wnętrz dostosowanych do indywidualnych potrzeb właściciela. Proste, geometryczne bryły nabierają dynamizmu dzięki skonfrontowaniu szlachetnego drewna   o wyrazistym usłojeniu z czernią, bielą lub kremowym odcieniem czół szuflad. W wersji z szufladami ryflowanymi delikatne żłobienia stanową dodatkowy element ozdobny mebli

Z myślą o komforcie użytkowania zastosowano „Silent system” – gwarantuje to bezszelestne zamykanie się drzwi i szuflad. Domowe przestrzenie powinny być przyjazne, wzbudzać pozytywną energię – dlatego zastosowany system podświetlania szklanych półek oparto na energooszczędnych LED’ach o ciepłej barwie światła.

Najwyższą jakość wykonania i nowoczesne rozwiązania technologiczne programu zostały docenione przez profesjonalistów z branży. Uno bello to zdobywca Złotego Medalu MTP Meble Polska 2011. Kolekcja została również rekomendowana do tytułu Dobry Wzór 2011. Meble z kolekcji Uno bello dostępne są  w wersji: buk oraz orzech. Od lipca 2011 linia Uno bello została wzbogacona o rozwiązania do sypialni i gabinetu.

Źródło: Case in Point PR

Więcej