Nowości

Polbruk Lira - bliżej drewna

28.08.2015

Decyzji o wykorzystaniu do aranżacji tarasu, ogrodu lub patio betonowych elementów wykończeniowych towarzyszy często przeświadczenie, że wybierając beton - wybieramy trwałość, wygodę i radość z użytkowania produktu przez wiele lat. To wszystko prawda, ale czasem u niektórych osób pojawia się refleksja - a może jednak drewno?

Z myślą o nich firma Polbruk uzupełniła najnowszą ofertę produktów wet-cast o deskę betonową Polbruk Lira. Produkt odpowiada na oczekiwania wszystkich osób, które dużą wagę przywiązują do wytrzymałości produktu, ale zależy im również, aby idealnie współgrał on z naturalną roślinnością i architekturą ogrodu.

Deski betonowe łączą w sobie najlepsze cechy betonu i drewna. Odporne na działanie czynników zewnętrznych - zdumiewają precyzyjnością w odwzorowaniu drewnianej faktury. To sprawdzone rozwiązanie dla tych, którzy nie potrafią zadecydować, jaki materiał budowlany wybrać - beton czy drewno, ale z przekonaniem szukają designerskiego rozwiązania najwyższej jakości, nieprzysparzającego problemów w konserwacji oraz utrzymaniu czystości.

Płyty tarasowe Polbruk Lira powstają w technologii wet-cast, dzięki czemu ich struktura i faktura do złudzenia przypominają prawdziwą deskę. Produkt reprezentuje najnowszą linię produktów TOP marki Polbruk.

Wymiary: 4 x 25 x 50 cm, 4 x 25 x 75 cm, 4 x 25 x 100 cm.
Kolory: popielaty, beżowy.
www.polbruk.pl

Polbruk S.A.
ul. Nowy Świat 16 c
80-299 Gdańsk
tel. 58 554 59 45

facebook.com/polbruk
pinterest.com/polbruk/
googleplus.polbruk.pl/

www.polbruk.pl

źródło i zdjęcia: Polbruk