Nowości

Nowość w ofercie Bruk-Bet: Płyty Novator - aranżacje wielkiego formatu

25.08.2015

Wielkoformatowe płyty Novator to rozszerzenie dotychczasowej, niezwykle popularnej wśród inwestorów, serii o tej samej nazwie. Oferta uzupełniona została o nowe formaty oraz znacznie grubsze elementy.

Nowość w ofercie Bruk-Bet: Płyty Novator - aranżacje wielkiego formatuTeraz, za sprawą nowych płyt o grubości 12 cm i wymiarach 60x120 cm oraz 60x60 cm, kolekcja Novator może z powodzeniem zdobić miejskie place i nawierzchnię wokół budynków użyteczności publicznej. Co więcej, kwadratowy format  pozwala na ruch kołowy ciężkich pojazdów technicznych i pożarniczych, dając tym samym niemal nieograniczone możliwości aranżacyjne w przestrzeni miejskiej. W serii dostępne są wciąż elementy o grubości 8 cm i modułach 30x30, 60x30, 60x60 i 90x30 cm.

Nowość w ofercie Bruk-Bet: Płyty Novator - aranżacje wielkiego formatuFormaty, kolorystyka oraz rodzaj wykończenia nowych płyt Novator są odpowiedzią na wciąż rosnącą popularność modernistycznego stylu w architekturze. Nowoczesne budynki mieszkalne oraz obiekty publiczne cechuje niezwykła prostota oraz kompaktowy, często wręcz kubiczny kształt. Aby otoczenie dobrze współgrało z takimi realizacjami, warto odwzorować układ nieskomplikowanych, prostych linii bryły na powierzchni podjazdu lub otaczającym placu.

Efekt ten z łatwością uzyskamy stosując duże, geometryczne płyty brukowe Novator w kształcie ponadczasowych prostokątów i kwadratów. Ich gładka, jednorodna powierzchnia oraz modna monoformatowa zabudowa z widoczną regularną siatką spoin, dodatkowo podkreślą minimalistyczny charakter kompozycji.

Kolorystyka płyt niezmiennie bazuje na różnych tonacjach szarości i beżu, wpisując się tym samym w aktualne trendy w projektowaniu przestrzeni. Uzupełnieniem dotychczasowej kolekcji, w wersji wykończenia color-mix® i rustical®, są powierzchnie szlifowane terazzo® i terazzo-rustical® dodatkowo curlingowane, charakteryzyjące się jedwabistym połyskiem.

Nowość w ofercie Bruk-Bet: Płyty Novator - aranżacje wielkiego formatuDane techniczne:

Płyty brukowe: Novator
Wymiary płyt o grubości 8 cm: 90x30cm, 60x30 cm oraz 30x30 cm
Wymiary płyt o grubości 12 cm: 60x120 cm, 60x60 cm
Kolorystyka: różne odcienie szarości i beżu

Nowość w ofercie Bruk-Bet: Płyty Novator - aranżacje wielkiego formatuwww.bruk-bet.pl

źródło i zdjęcia: Bruk-Bet

 

 

 

Firma powiązana:

BRUK-BET

Telefon 0 801 209 047 (infolinia)
www.bruk-bet.pl
biuro@bruk-bet.pl

BRUK-BET