Nowości

GABI - geometryczne meble ANTADO

24.08.2015

Wielbiciele geometrii, zwolennicy graficznych podziałów oraz wszyscy, którzy poszukują funkcjonalnych mebli do nowocześnie urządzonej łazienki powinni koniecznie zwrócić uwagę na kolekcję Gabi. To nowa seria mebli łazienkowych polskiej marki Antado, która właśnie weszła na rynek.

Meble Gabi - zestaw.jpgMeble Gabi – zaprezentowane przez Antado po raz pierwszy na tegorocznych targach ISH we Frankfurcie  – to funkcjonalny zestaw szafek łazienkowych o wyrazistej stylistyce. Meble wyróżniają się kontrastowym zestawieniem kolorów (jasny front-ciemne boki) oraz geometrycznymi cięciami frontów, które dodają szafkom dynamizmu i pełnią rolę użytkową.

Meble Gabi.jpgZestawienie jasnego frontu wykończonego na wysoki połysk z ciemniejszymi bokami z rysunkiem drewna tworzy interesujący efekt stylistyczny. Zaś sam projektowy zabieg łączy nie tylko rodzaje materiałów i sposoby ich wykańczania, ale też różne estetyki, w tym wypadku tradycyjną i  nowoczesną.

Meble Gabi - aranżacja.jpgKontrastowe połączenie kolorystyczne zastosowano również na frontach szafek, gdzie białe drzwi i szuflady zyskały drewnianą oprawę rozdzielającą poszczególne elementy. Niewątpliwą zaletą serii jest również brak uchwytu – szafki otwierają się dzięki podcięciu frontów.

Słupek z serii Gabi.jpgCeramiczna umywalka uzupełniająca serię Gabi także posiada rant ścięty pod skosem, dzięki czemu w naturalny sposób naśladuje rytm frontów. Warto też zwrócić uwagę na  interesującą prostokątną płytkę, która w elegancki sposób zakrywa odpływ w umywalce.

W kolekcji Gabi dostępne są:

  • szafka pod umywalkę (2 drzwi + płytka szuflada dolna) o szerokości 60 oraz 70 cm,
  • regał niski (2 drzwi + 1 szuflada) o wymiarach 34,2 x 32 x 117,4 cm,
  • lustro z półką o wymiarach 56,5 x 73,2 cm oraz 68 x 73,2 cm.

Meble Gabi dostępne są w wersji podwieszanej oraz stojącej z eleganckimi geometrycznymi nóżkami (chrom połysk). Proponowane są w dwóch atrakcyjnych zestawieniach kolorystycznych: dąb tabak/biały oraz dąb sonoma/biały. Dodatkowo – dla zwolenników tradycyjnych wykończeń –dostępna jest wersja biała, w której zarówno korpus jak i front polakierowano na wysoki połysk.

Szafki z kolekcji Gabi w standardzie wyposażone są w zawiasy i prowadnice z systemem cichego domykania, które podnoszą komfort codziennego korzystania z mebli łazienkowych.

Meble Gabi wykonano z MDF (fronty) i płyty meblowej (boki).

Fronty szafek z kolekcji Gabi.jpgPełna oferta mebli Antado dostępna jest na stronie internetowej www.antado.com.pl

Więcej informacji na temat oferty mebli Antado można znaleźć na profilu społecznościowym: https://www.facebook.com/mebleantado

źródło i zdjęcia: Antado

Firma powiązana:

Antado Sp. z o.o.

Telefon 58 682 89 45
www.antado.com.pl
antado@antado.pl

Antado Sp. z o.o.