Nowości

Hit sezonu! Zabudowa tarasów modelem Corso firmy ALUTHERM

25.08.2015

Szukasz miejsca, gdzie można odpocząć i zrelaksować się? Chcesz cieszyć się naturą ? Boisz się, że siesta na tarasie lub balkonie może być zakłócona przez złą pogodę? Wiatr i deszcz już nigdy nie będzie przeszkodą, aby wykorzystać w pełni Twój taras. Korzystaj z zalet zabudowy Corso firmy ALUTHERM.

Zabudowy tarasu Corso posiadają lekką, a zarazem elegancką konstrukcję. Poprzez przemyślany design można zastosować w miejsce tradycyjnego poliwęglanu (w panelach przednich i stacjonarnych bocznych) bezpieczne szkło. Zastosowanie szkła w konstrukcji stwarza lepszy, wyrazisty kontakt z Twoim ogrodem.

Lekka i mocna konstrukcja zabudowy Corso z profili aluminiowych jest w pełni MOBILNA i na tym polega jeden z sekretów popularności przesuwnych systemów zabudowy tarasów Alutherm. Przesunięcie wszystkich segmentów odsłania ochranianą przestrzeń, pozwala na kąpiel słoneczną i wypoczynek na świeżym powietrzu, a w trakcie upałów umożliwia całkowicie darmową, naturalną wentylację słonecznego pokoju/tarasu.

Mobilność konstrukcji jest jedną z kluczowych korzyści płynących z systemu, który w swoje nazwie ma "3Seasons ™" - trzy sezony – sama nazwa sugeruje przeznaczenie innowacyjnej zabudowy aż na 3 pory roku.

ALUTHERM zawsze dba o:

  • JAKOŚĆ produkcji, gwarantowaną wieloletnim doświadczeniem
  • STABILNOŚĆ profili aluminiowych
  • TRWAŁOŚĆ malowania proszkowego, dzięki korzystaniu z najnowszych technologii
  • ODPORNOŚĆ poliwęglanu oraz szkła bezpiecznego CONNEX 33.1
  • LEKKOŚĆ przesuwu dzięki opatentowanym prowadnicom na ścianie i na poziomie tarasu.

Więcej informacji na stronie firmy - link tutaj.

źródło i zdjęcie: Alutherm

Firma powiązana:

Alukov

Telefon 061 828 14 44, 502 544 584, 501 732 383, 512 434 134
www.alutherm.com.pl
alutherm@alutherm.com.pl

Alukov