Nowości

Grzejnik kolumnowy TREX firmy Alplast-Radeco

21.08.2015

NOWOŚCIĄ na rok 2015 jest grzejnik pokojowy kolumnowy TREX. Jest to klasyczny grzejnik członowy o dużej mocy grzewczej. Doskonale zastąpi kaloryfery żeberkowe starego typu w naszych mieszkaniach.

Grzejnik kolumnowy TREX firmy Alplast-RadecoPoszczególne moduły połączone są ze sobą tworząc okrągły kolektor. Standardowo występuje z podłączeniem bocznym. Możliwość doboru ilości kolumn i ich wysokości. Dodatkowo kolumny grzejnika mogą być innego koloru, a do wyrażania siebie klient ma do dyspozycji nie tylko wzornik RAL, ale również paletę barw strukturalnych Radeco. Powłoki te charakteryzuje ciekawa struktura, połysk i efekt metaliczny.

Dzięki niemalże nieograniczonym możliwościom można dopasować ten grzejnik do charakteru pokoju, biura czy mieszkania, według indywidualnych preferencji.

Grzejnik TREX wpasuje się zarówno do wnętrz klasycznych jak i nowoczesnych, nadając pomieszczeniom industrialnego charakteru.

Klasyczny grzejnik o dużej mocy grzewczej. Doskonale zastąpi kaloryfery starego typu w naszych mieszkaniach. Możliwość doboru ilości kolumn i ich wysokości. Dodatkowo oferujemy malowanie w różnych kolorach, co gwarantuje niesamowity efekt.

Więcej informacji na stronie firmy - link tutaj.

źródło i zdjęcia: Alplast

Firma powiązana:

Alplast-Radeco

Telefon 52 327 22 22
www.radeco.com.pl
biuro@alplast.pl, handlowy@alplast.pl

Alplast-Radeco