Nowości

Schody TECHNE z oferty Trąbczyński

21.07.2011

W starożytnej Grecji słowem TECHNE określano szeroko rozumianą umiejętność wykonywania rzeczy według pewnych reguł estetycznych. Ta definicja jest dla nas wciąż aktualna – dlatego też tworząc schody TECHNE współpracowaliśmy z najlepszymi polskimi architektami.

Schody TECHNE z oferty Trąbczyński zawierają więc w sobie wszystko to co wiemy o schodach w sensie technicznym, a jednocześnie odpowiadają najnowszym tendencjom w światowym wzornictwie. Mieszczą w sobie naszą ogromną wiedzę o zaletach i wadach materiałów oraz różnych typów konstrukcji, a także są dopracowane estetycznie. TECHNE to bardzo dobra oferta, umożliwiająca posiadanie świetnych schodów za rozsądną cenę.

Dlaczego schody TECHNE?

  1. TECHNE to schody produkowane przez firmę TRĄBCZYŃSKI w ciągu technologicznym linii INDYWIDUALNEJ (TRĄBCZYŃSKI) – wykonują je ci sami specjaliści zapewniający swym doświadczeniem najwyższą jakość produktu.

  2. TECHNE to bardzo przemyślana propozycja – modele TECHNE są zaprojektowane przez młodych polskich architektów z myślą o współczesnym wnętrzu i nowoczesnej rodzinie.

  3. TECHNE to schody budowane tylko z najlepszych materiałów, wyselekcjonowanych wieloletnim doświadczeniem producenta.

Materiały – dąb, dąb barwiony, jesion, jesion barwiony, sapelli, iroko, merbau, orzech amerykański.

Wykończenie drewna – lakier półmat, lakier połysk, olej, farby kryjące.

Wykończenie stali – szczotkowanie, satyna, połysk.

Źródło: TRĄBCZYŃSKI

Więcej