Nowości

Zaplanuj małą łazienkę interaktywnie razem z Deante

11.08.2015

Urządzając małą łazienkę musimy zaplanować i przemyśleć wiele elementów. Jednakże czasami nasza wyobraźnia zawodzi. Nie jesteśmy pewni, jak wybrane produkty będą się prezentowały w konkretnym wnętrzu, co utrudnia podjęcie ostatecznej decyzji. W aranżacji pięknego i funkcjonalnego pomieszczenia pomoże najnowsza aplikacja od Deante.

Zaplanuj małą łazienkę interaktywnie razem z DeanteJak dobrać armaturę do łazienki? Czy wszystkie elementy powinny pochodzić z tej samej kolekcji? Jak będzie wyglądało połączenie obłej ceramiki z kubistycznymi, prostymi bateriami? Na te i inne pytania pomoże odpowiedzieć praktyczna aplikacja, przygotowana przez markę Deante.

Zaplanuj małą łazienkę interaktywnie razem z DeanteNajnowsze narzędzie pozwala na rearanżację dziewięciu wnętrz, przeznaczonych dla singli, rodzin i seniorów w kombinacjach 3, 5 i 7 m2. Po wejściu na stronę http://deante.pl/male-lazienki użytkownik może "przymierzać" dostępne modele w konkretnych łazienkach. W menu znajdują się baterie umywalkowe, natryskowe, i wannowe z zestawami natryskowymi, a także elementy podtynkowe, deszczownie i panele. Po najechaniu kursorem na podgląd wnętrza, można obejrzeć produkty w powiększeniu. Aplikacja pozwala sprawdzić, jeszcze przed zakupem, czy wybrane produkty pasują do siebie, czy ich skala jest odpowiednia do rozmiarów pomieszczenia i jak wyglądają na tle różnych kolekcji płytek.

Zaplanuj małą łazienkę interaktywnie razem z DeanteAplikacja jest częścią projektu "Małe łazienki" od Deante. Marka, dzięki współpracy z trzema projektantkami wnętrz przygotowała różnorodne propozycje, prezentujące ergonomiczne rozplanowanie sprzętów, sprytne rozmieszczenie schowków i przyciągające uwagę ozdoby. Joanna Sokołowska, Magdalena Nowak i Danuta Fąk stworzyły projekty dla każdego – singla, rodziny i seniora, dysponujących powierzchnią 3, 5 i 7 m2. W ramach projektu "Małe łazienki" powstał także katalog online, stanowiący obszerne kompendium wiedzy z cennymi wskazówkami i wnętrzarskimi inspiracjami.

Zaplanuj małą łazienkę interaktywnie razem z DeanteWszystkie informacje na temat projektu, wraz z aplikacją oraz katalogiem do pobrania, są dostępne na stronie: www.deante.pl/male-lazienki.

źródło i zdjęcia: Deante

Firma powiązana:

Deante

Telefon 42 638 30 00, 800 242 515
www.deante.pl
deante@deante.pl

Deante