Nowości

Przeszklenia do bram garażowych Normstahl

15.07.2011

Bramy garażowe firmy Normstahl można wyposażyć w praktyczne i atrakcyjne przeszklenia. Użytkowe oraz estetyczne walory tego typu rozwiązania skutkują większą ilością światła w garażu oraz podkreślonym charakterem wejścia garażowego. Do wyboru mamy okna z motywem, design lub ekskluzywne, które dedykowane są bramom bocznym i górnym z oferty firmy Normstahl.

Przeszklenia do bram garażowych Normstahl

Przeszklone powierzchnie nie tylko efektownie wyglądają, ale przede wszystkim wpuszczają do pomieszczeń dużą ilość naturalnego światła.  Dzięki temu optycznie powiększają przestrzeń. Co więcej, odpowiednio dobrane do bryły budynku wielkość i kształty okien mogą poprawić jego estetykę. Niezwykle atrakcyjnym rozwiązaniem jest wybór przeszkleń do bramy garażowej Normstahl, które to nie tylko doświetlą nierzadko ciemny garaż, ale także uatrakcyjnią wygląd całej elewacji.

Przejrzysty akcent bram bocznych Normstahl

Okna to przede wszystkim elementy dekoracyjne. Indywidualnie dobrane przeszklenia do bramy garażowej firmy Normstahl mogą stanowić atrakcyjny detal architektoniczny, harmonijnie uzupełniający wrażenie wizualne całego budynku. Stylowy efekt możemy uzyskać dzięki przeszkleniom z podwójną szybą ze szkła akrylowego lub akrylowego szkła mlecznego. W ofercie firmy Normstahl znalazły się trzy rodzaje przeszkleń dedykowane sekcyjnym bramom górnym i bocznym.

Okna z motywami przeznaczone są do wszystkich modeli bram Top. Można wybrać ramy okienne z tworzywa sztucznego z 4 motywami, w 13 standardowych kolorach i 13 dekorach drewnopodobnych, z podwójną szybą akrylową, standardowo przezroczystą, a na życzenie również ze szkła ornamentowego lub mlecznego. We wszystkich bramach garażowych w aluminiowej konstrukcji ramowej, niezależnie od rodzaju poszycia, możliwe są również częściowe przeszklenia wykonane z szyby pojedynczej lub podwójnej.

Atrakcyjnym rozwiązaniem jest także wstawka okienna M5, z podwójną szybą akrylową o wymiarach szyby 650 x 252 mm, w czarnej ramie z tworzywa sztucznego. Dodatkowo Normstahl przygotował okna design i ekskluzywne dla linii TOPSTYLE – ISO. Mleczne szkło akrylowe wstawione w aluminiową ramę lakierowaną proszkowo oraz ramy dostępne w 13 kolorach standardowych lub w kolorach specjalnych z palety RAL to główne cechy, pełnych elegancji przeszkleń design. Niezwykle proste i subtelne kształty przeszkleń ekskluzywnych urzekają swoim klasycznym wyglądem i elementarną prostotą.

Firma Normstahl oferuje także pasy przeszkleń do bram garażowych o aluminiowej konstrukcji ramowej i Top. Przeszklona sekcja z ramą aluminiową i podwójną szybą ze styren lub akrylonitrylu tworzą neutralną kompozycję, która zdecydowanie zwiększy ilość światła w garażu. Warto pamiętać, że geometryczne kształty okien, jak i te bardziej fantazyjne można indywidualnie dobierać do rozmiarów oraz modelu bramy, dopasowując je także pod kątem zamierzonego efektu dekoracyjnego.

Źródło: GutPR

Więcej

Firma powiązana:

Normstahl Entrematic

Telefon 22 781 80 46, 801 15 65 60
www.normstahl.pl
info@normstahl.com.pl

Normstahl Entrematic