Nowości

Maestro Deante dyryguje w kuchni

10.08.2015

Do przygotowywania wykwintnych dań potrzebne są nie tylko dobry smak, ale także odpowiedni sprzęt kuchenny, który ułatwi przyrządzanie smakołyków. Zlewozmywak Maestro marki Deante to produkt dedykowany osobom, przywiązującym wagę do szczegółów. Subtelny design, ergonomiczne kształty i dodatkowe wyposażenie pozwolą zabłysnąć kucharzom amatorom.  

Maestro Deante dyryguje w kuchniMaestro to zlewozmywak łączący nowoczesne wzornictwo z funkcjonalnością. Proste linie ociekacza stanowią główną ozdobę minimalistycznej bryły. Delikatne stopnie pomagają odprowadzać wodę do komory zlewozmywaka. Całość podkreśla gładkie, satynowe wykończenie.

Lekko zaokrąglona, pogłębiona komora została uzupełniona o dopasowaną deskę, wykonaną z bezpiecznego szkła hartowanego. Zlewozmywak z deską idealnie nadaje się do niedużej kuchni – pozwala bowiem zagospodarować przestrzeń nad komorą. Wystarczy ją przesłonić, aby móc kroić produkty. Deska jest odporna na temperaturę do 250°C, dzięki czemu może być wykorzystywana na blacie kuchennym np. do odstawiania gorących naczyń. Nadaje się do mycia w zmywarce.

Zlewozmywak Maestro od Deante został wykonany ze stali szlachetnej, wyróżniającej się wysoką odpornością na uderzenia, ścieranie, wysoką temperaturę (nawet do 550°C), szok termiczny oraz działanie środków chemicznych. Ponadto, produkt nie przyjmuje zapachów i jest łatwy do utrzymania w czystości.

Maestro Deante dyryguje w kuchniźródło i zdjęcia: Deante

Firma powiązana:

Deante

Telefon 42 638 30 00, 800 242 515
www.deante.pl
deante@deante.pl

Deante