Nowości

Bosch przedstawia nową platformę AGD do zabudowy – Serie | 8

10.08.2015

Inteligentny ekspres do kawy, wielofunkcyjne piekarniki, automatyczny okap, a także kuchenka mikrofalowa o pięciu poziomach mocy to propozycja dla każdego, kto lubi łączyć innowację z wygodą i nowoczesnym wzornictwem.

Bogactwo kombinacji i najwyższy komfort użytkowania

Nowa platforma AGD do zabudowy Serie | 8 marki Bosch to produkty najlepszej jakości, zaprojektowane tak, by odpowiadały potrzebom najbardziej wymagających konsumentów. Wszystkie modele z tej serii łączy ten sam sposób wykonania. Powłoka ze stali szlachetnej, nowatorski oraz – jedyny taki na rynku – panel sterowania w kształcie interaktywnego pierścienia sterującego oraz główne tworzywo jakim jest szkło. Kilka urządzeń Serie | 8 ze szklanym frontem jest dostępnych w odcieniach wulkanicznej czerni i arktycznej bieli.

Nowa seria produktów marki Bosch zmienia podejście do gotowania. Łączy najnowsze dokonania z dziedziny technologii z niespotykaną dotąd łatwością użytkowania i innowacyjnym wzornictwem. Serie | 8 została stworzona w oparciu o połączenie dwóch zasad filozofii marki – "Technologia bliżej nas" i "Prostota kluczem do sukcesu". Doskonale odzwierciedlają te założenia zarówno funkcje, jak i oryginalny design, który idealnie pasuje do każdego wnętrza. Te urządzenia nie zapowiadają przełomu, one są przełomowe – mówi Rafał Rudziński, Członek Zarządu w firmie BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego.

Wielofunkcyjne piekarniki - technologia hightech

Nowoczesne funkcje piekarników Serie | 8 umożliwiają przygotowanie wspaniałych wypieków i pieczeni. Sensor pieczenia PerfectBake dokonuje stałych pomiarów poziomu wilgoci pieczywa i automatycznie dostosowuje proces wypiekania. Na panelu wystarczy jedynie wybrać odpowiednią potrawę i wcisnąć przycisk "Start". Gdy potrawa jest już gotowa, piekarnik wyłącza się samoczynnie. Specjalna termosonda PerfectRoast ułatwia przygotowanie idealnych pieczeni z mięsa, drobiu i ryb. Bosch opracował nową technologię, która pozwala uniknąć błędnych pomiarów temperatury. Od teraz jest ona kontrolowana aż w trzech miejscach.

Dodatkową zaletą piekarników Serie | 8 jest nowy, czteropoziomowy nawiew powietrza Termoobieg 4D. Wentylator, obracając się na zmianę w obu kierunkach, równomiernie rozprowadza gorące powietrze w całym piekarniku. Pozwala to na przygotowanie wyjątkowych potraw niezależnie od tego, na którym z czterech poziomów zostaną one umieszczone.

Wielofunkcyjne szuflady grzewcze

Marka Bosch prezentuje nowe szuflady grzewcze o wysokości 14 cm. Ich zaletą jest nie tylko podgrzewanie potraw i naczyń, ale także możliwość duszenia mięsa w niskiej temperaturze, rozmrażania żywności, roztapiania czekolady, a nawet suszenia owoców. Technologia "Push&Pull" pozwala na wyjątkowo łatwe otwieranie.

Okap wyposażony w funkcje EcoSensor i silnik EcoSilence Drive – najwyższa klasa energetyczna

Po uruchomieniu okapu czujnik EcoSensor mierzy intensywność pary, a następnie odpowiednio dostosowuje tryb pracy okapu. Zmniejszenie oparów podczas gotowania, powoduje automatyczne zmniejszenie pracy wentylatora, gwarantując tym samym ekonomiczność działania. Silnik EcoSilence Drive jest równoznaczny z długą żywotnością okapów i ich efektywnym działaniem. 

Kawa jak od baristy za jednym kliknięciem

Automat do kawy Serie | 8 wyposażony jest w wiele inteligentnych funkcji. SensoFlow System podgrzewa wodę do optymalnej temperatury zaparzania. Funkcja OneTouch dla prawdziwych "kawoszy" umożliwia dopasowanie idealnych proporcji kawy, mleka i pianki. AutoMilk Clean, przy użyciu pary wodnej, automatycznie czyści ekspres po przygotowaniu wyjątkowej kawy mlecznej.

Innowacyjne kuchenki mikrofalowe – szybkie i sprawne przygotowanie posiłku
Wyświetlacz TFT  wysokiej rozdzielczości, pięć poziomów mocy aż do 900 W oraz funkcja grilla o mocy 1300 W to zalety nowych kuchenek mikrofalowych, które umożliwiają optymalne podgrzewanie, rozmrażanie, podgotowywanie i grillowanie wszelkich potraw począwszy od jedzenia dla dziecka, przez gotowe dania, aż do mocno zamrożonych produktów. Dodatkową zaletą są programy automatyczne AutoPilot, które upraszczają obsługę kuchenki – wystarczy włożyć jedzenie do kuchenki, podać jego wagę i wybrać z menu odpowiedni program.

Więcej informacji na: www.bosch-home.pl

Zapraszamy Centrum Domowych Inspiracji przy Al. Jerozolimskich 183 w Warszawie. Salon ekspozycyjny marki Bosch to doskonała okazja do zapoznania się z najnowszą ofertą produktową marki, którą wyróżnia funkcjonalność i jakość w każdym detalu. Więcej informacji nt. Centrum Domowych Inspiracji na stronie www.centrumdomowychinspiracji.pl

źródło i zdjęcie: BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.