Nowości

Lato.. pora na nowy dywan marki Komfort

13.08.2015

Nowy dywan to zmiana łatwa do przeprowadzenia, a jednocześnie widoczna – taka, dzięki której wnętrze nabierze świeżości oraz nowego stylu.

Wszystkim szukającym sposobu na dobrą i ekonomiczną zmianę styliści marki Komfort polecają dywany z serii Country. Dostępne są w kilku wzorach, wśród których znajdziemy m.in. najmodniejsze w tym sezonie motywy marokańskie, folkowe oraz roślinne. Dywany wykonane z polipropylenu techniką płaskiego tkania, dzięki czemu są bardziej odporne na plamy i zabrudzenia.

Produkty dostępne są w różnych rozmiarach oraz specjalnych wakacyjnych cenach*:

  • 80x150 cm w cenie 65 zł (cena regularna to 70 zł) ,
  • 120 x 170 cm w cenie 109 zł (cena regularna to 139 zł),
  • 160 x 230 cm w cenie 199 zł (cena regularna to 249 zł).

Znajdziemy je zarówno w sklepach stacjonarnych sieci Komfort, jak i w e-sklepie na www.komfort.pl

*Promocja trwa do 20.08.2015 r. lub do wyczerpania zapasów.

Lato.. pora na nowy dywan marki KomfortW ofercie sklepów sieci Komfort znajduje się szeroki wybór podłóg: paneli, podłóg drewnianych, wykładzin dywanowych i elastycznych oraz dywanów. Sklepy zapewniają również profesjonalne doradztwo oraz specjalistyczne usługi: montaż paneli, podłóg drewnianych i wykładzin oraz obszywanie i wycinanie dowolnych kształtów z wykładzin.

Sklepy KOMFORT S.A., to sieć ponad 100 sklepów detalicznych z artykułami wyposażenia wnętrz. Sklepy wyspecjalizowane są w sprzedaży paneli podłogowych, wykładzin, dywanów, podłóg drewnianych oraz drzwi. Klienci cenią markę za jakość obsługi, duży wybór produktów i atrakcyjność cenową. Sieć aktywnie rozwija ofertę usług, związanych z montażem i pielęgnacją pokryć podłogowych.
Od 2008 roku kanał sprzedaży w sklepach stacjonarnych uzupełniany jest przez sprzedaż online za pośrednictwem sklepu internetowego www.komfort.pl

Dostępny asortyment w sklepach Komfort jest również w e-sklepie na www.komfort.pl 

źródło i zdjęcia: Sklepy Komfort

Firma powiązana:

Sklepy Komfort

Telefon 0 801 30 11 30
www.komfort.pl

Sklepy Komfort