Nowości

Szach i mat Kopp! Podłogi wielowarstwowe w matowych odcieniach natury

07.08.2015

Wyselekcjonowana gama kolorów w matowych tonacjach, zgodna z najnowszymi trendami, od bieli (Dąb Alameda) przez naturalne i ciemne brązy (Dąb Irving, Dąb Fremond) po modne odcienie szarości (Dąb Orlean, Dąb Winston) - to nowa kolekcja podłóg drewnianych Kopp na rok 2016, która powstała w wyniku inspiracji bogatą tonacją natury z różnorodnych miejsc świata.

Nowa kolekcja to dębowe deski podłogowe o budowie wielowarstwowej, które mogą być stosowane na posadzkach z ogrzewaniem podłogowym. Produkt polskiej produkcji - podłogi powstają w zakładzie produkcyjnym Kopp w Limanowej.

Warstwa wierzchnia desek wykonana jest z szlachetnego drewna dębowego o powierzchni gładkiej lub szczotkowanej, zabezpieczona jest lakierem lub woskiem twardym olejnym. Warstwa spodnia wykonana jest z wodoodpornej sklejki liściastej. Krawędzie desek są fazowane z czterech stron. Deski łączone są w systemie pióro-wpust - należy je przyklejać do podłoża.

W ofercie znajdują się deski podłogowe o różnych grubościach i wymiarach, do wyboru dostępne są także cztery klasy drewna: Selekt, Natur, Rustyk i Country.

źródło i zdjęcia: Kopp

Firma powiązana:

Kopp

Telefon 12 269 80 35
www.podlogi-kopp.pl
info@podlogi-kopp.pl

Kopp