Nowości

ASO-FLEXFUGE - mineralna zaprawa do spoinowania w ofercie Schomburg

10.08.2015

ASO- Flexfuge nadaje się do fugowania okładzin ceramicznych, klinkierowych, okładzin z kamionki, fajansu itp. w basenach, pomieszczeniach mokrych i wilgotnych, budynkach użyteczności publicznej i mieszkalnych, w obiektach przemysłowych, na tarasach, loggiach, balkonach, elewacjach, w basenach, w systemach ogrzewania podłogowego itp. ASO- Flexfuge nadaje się także do spoinowania kamienia naturalnego pod warunkiem sprawdzenia czy nie występuje przebarwienie okładziny. Do fugowania okładzin z kamienia naturalnego zalecany jest CRISTALLFUGE. Do fugowania okładzin ściennych zaleca się stosować np. DEKOGROUT.

  • ASO-FLEXFUGE - mineralna zaprawa do spoinowania w ofercie SchomburgUelastyczniona, hydrofobowa, wodo - i mrozoodporna, szybkotwardniejąca (po ok. 2 godz. można wchodzić na wyspoinowane powierzchnie).
  • Do stosowania wewnątrz i na zewnątrz, na ścianach i podłogach i na powierzchniach zanurzonych później w wodzie oraz na systemach ogrzewania podłogowego.
  • Do spoinowania płyt z kamionki, terakoty, kamienia naturalnego i sztucznego, płytek ceramicznych, klinkierowych i gresowych w natryskach, łazienkach, na tarasach, balkonach, loggiach, elewacjach, a także w basenach.
  • Kolory: biały, średnioszary, cementowoszary, antracyt.

Zużycie: ok. 0,5 kg/m2 przy 5 mm szerokości fugi na 1 m2 przy płytkach 15x15

Opakowania:
25 kg
   6 kg

źródło i zdjęcie: Schomburg Polska Sp. z o.o.

Firma powiązana:

Schomburg Polska

Telefon 24 254 73 42
www.schomburg.pl
biuro@schomburg.pl

Schomburg Polska