Nowości

Soudal usuwa zabrudzenia

06.08.2015

Prace remontowe dobiegają już końca, lecz mieszkanie wymaga generalnych porządków. Brzmi znajomo? Czas zoptymalizować proces twórczy! W dbałości o przyspieszenie prac wykończeniowych firma Soudal stworzyła wielofunkcyjne produkty, dzięki którym z łatwością usuniesz świeże zabrudzenia i w krótkim czasie zaprowadzisz porządek w remontowanym pomieszczeniu.

Czysta sprawa

Chcąc uzyskać efekt czystego i odświeżonego mieszkania pamiętaj, aby możliwie na bieżąco usuwać zabrudzenia powstające podczas prac z wykorzystaniem chemii budowlanej. W tego typu przypadkach najlepiej sprawdzą się uniwersalne produkty, za pomocą których w prosty i wygodny sposób usuniesz wszelkiego typu zabrudzenia.

Zaprowadź porządek jednym ruchem ręki

Soudal usuwa zabrudzeniaŚciereczki czyszczące Swipex będą doskonałym uzupełnieniem niezbędnika każdego majsterkowicza. Wykonane z niepylącej tkaniny nasączonej mieszaniną łagodnych rozpuszczalników, substancji powierzchniowo czynnych i środków ochrony skóry sprawdzą się podczas oczyszczania elementów z pozostałości pianek, klejów, farb i uszczelniaczy. Pomogą też w usunięciu świeżych plam atramentu, tuszu, farb, olejów, a także tłuszczów ze skóry i włosów. Z pomocą ściereczek Swipex błyskawicznie usuniesz świeże zabrudzenia z narzędzi, powierzchni porowatych oraz rąk. Poręczne i szczelne opakowanie nie pozwala na wyschnięcie i utratę właściwości chusteczek. Produkt jest przy tym nieszkodliwy dla skóry i środowiska naturalnego.

Po piance ani śladu

W przypadku uporczywych zabrudzeń z pianki poliuretanowej warto rozważyć zakup płynu czyszczącego do pianki w aerozolu. Pomaga on usunąć świeże plamy z nieutwardzonej pianki poliuretanowej z futryn, ościeży, parapetów, szkła, metali i wielu tworzyw sztucznych odpornych na rozpuszczalniki. Równie dobrze sprawdzi się podczas odtłuszczania powierzchni metalowych przed zastosowaniem poliuretanów i silikonów. Opakowanie płynu zawiera dodatkowy aplikator słomkowy zapewniający precyzyjne i oszczędne dozowanie, a jego formuła - mieszaninę rozpuszczalników i gazów pędnych nieszkodliwych dla środowiska naturalnego.

Soudal usuwa zabrudzeniaZamiast przez lata gromadzić kolekcję rozpuszczalników i chemicznych środków czystości, o wiele bardziej komfortowym rozwiązaniem będzie jednorazowy zakup kilku uniwersalnych produktów, dzięki którym skutecznie uporządkujesz przestrzeń po większości prac remontowych. Proste? Zatem do dzieła!

Więcej informacji o firmie:

www.soudal.pl

www.cieplymontaz.pl

www.facebook.com/PolubiszRemont

www.polubiszremont.pl

źródło i zdjęcia: Soudal