Nowości

Inne skrzynie mogą się schować (w środku) - Stanley Black & Decker Polska

03.08.2015

Czego może potrzebować fachowiec powiększający swój arsenał narzędzi, jeżeli nie jeszcze większej skrzyni? 240-litrowa, pyło i wodoodporna skrzynia STANLEY FATMAX® z łatwością zmieści wszystkie urządzenia, chroniąc je przed trudnymi warunkami placu budowy i ułatwi transport dzięki 7-calowym, gumowym kołom.

Inne skrzynie mogą się schować (w środku) - Stanley Black & Decker PolskaCzasem stajemy przed wyborem – jakie narzędzia wziąć do pracy, do ilu skrzynek je spakować, jak ułożyć...? Wakacyjne wyjazdy również często każą nam wybierać co wziąć, a czego nie. Jednak niezależnie od tego, czy chcemy spakować dwa akwalungi, czy trzymać narzędzia na działce, odpowiednio duża skrzynia spełni swoje zadanie.

240-litrowa, mobilna skrzynia STANLEY FATMAX® o wymiarach 99 cm x 59 cm x 62 cm pozwoli spakować prawie cały posiadany warsztat i z łatwością go transportować. Przy wadze 15,5 kg pozwala na przewożenie do 70 kg maksymalnego obciążenia – 50 wewnątrz i 20 na wieku. Duża i wygodna rękojeść umożliwia wygodny i pewny chwyt, a przede wszystkim łatwe manewrowanie. Solidne 7-calowe koła dają pewność wjazdu po najbardziej stromych schodach. Konstrukcja skrzyni umożliwia nawet jej tymczasowe wykorzystanie jako podest do pracy. Wszystkie urządzenia znajdujące się w środku są zabezpieczone przed zamoczeniem i zakurzeniem w stopniu ochrony IP65, co zapewnia gumowa uszczelka znajdująca się w wieku. Gwarantuje to całkowitą pyłoszczelność, a także wodoodporność.

Aluminiowe relingi pomogą w załadowaniu skrzyni do samochodu, a następnie na jej zamocowanie. Dzięki nim i wypustkom z przodu i z tyłu wieka, dodatkowe skrzynie, materiały budowlane lub narzędzia, nie spadną podczas transportu. Wnętrze skrzyni pozwala na transport bardzo dużych elementów, elektronarzędzi lub mniejszych narzędzi po włożeniu lekkich przegród. Po zamknięciu masywnych nierdzewnych zatrzasków dla bezpieczeństwa można przyczepić solidną kłódkę.

240-litrowa skrzynia STANLEY FATMAX®. jest obecnie największą tego typu skrzynią na rynku.

Inne skrzynie mogą się schować (w środku) - Stanley Black & Decker PolskaWięcej informacji na stronie firmy - link tutaj.

źródło i zdjęcia: Stanley Black & Decker Polska