Nowości

NOWOŚĆ! Oświetlenie w linii prostej - kolekcja lamp STICKS marki Nowodvorski Lighting

03.08.2015

Jaki jest przepis na dyskretnie nowoczesne wnętrze? Nietuzinkowe elementy aranżacyjne, harmonia oraz wyobraźnia, która pozwala pozornie zwyczajne rzeczy przeobrazić w coś zupełnie niespodziewanego. Wszystkie te elementy odnaleźć można w nowej kolekcji lamp STICS marki Nowodvorski Lighting. Te niebywale proste, a zarazem przykuwające wzrok lampy staną się jednocześnie centralnym punktem wystroju, jak i funkcjonalnym dopełnieniem nowoczesnych aranżacji.

Matematyczna powściągliwość

W momencie kreowania wnętrz, których znakiem rozpoznawczym jest oszczędność dekoracji, nawet wybór podstawowych dodatków wzrasta do rangi prawdziwego dylematu. Ciekawe efekty uzyskamy decydując się na wykorzystanie atutów kolekcji lamp STICKS marki Nowodvorski Lighting, którą stworzono w oparciu o regularnie przecinające się linie. Jest ona świetną propozycją dla osób ceniących odważne rozwiązania aranżacyjne. Ta składająca się z trzech elementów kolekcja to połączenie industrialnych motywów z ascetyczną formą. Znakiem charakterystycznym wykonanych z czarnej, lakierowanej stali lamp z kolekcji STICKS są pozbawione jakichkolwiek ozdobników oraz osłon żarówki, które dzięki temu wpisać się mogą w całościową aranżację emitując jednocześnie czyste, nie tłumione niczym światło. Prosty design dyskretnie urozmaicają wykończenia w kolorze miedzi. Wybierając tą stylową kolekcję możemy dopasować oświetlenie do każdego wnętrza domu począwszy od reprezentacyjnego salonu, poprzez nowoczesny gabinet, a na industrialnej kuchni skończywszy.

Aranż po przekątnej

Do grona lamp STICKS marki Nowodvorski Lighting należą trzy odrębne modele. Pierwszy z nich wyposażono w dwa źródła światła, dzięki czemu pozwala on budować dyskretny i jednocześnie przytulny nastrój. Drugi składa się z trzech ułożonych prostopadle względem siebie żarówek. Trzeci, najbardziej rozbudowany, to pięć punktów świetlnych umieszczonych na dwóch poprzecznych listwach, których ułożenie może być dowolnie regulowane.

Niezależnie od wybranego wariantu możemy mieć pewność, że kolekcja lamp STICKS marki Nowodvorski Lighting nada wyrazisty efekt każdemu wnętrzu. Poza wysokim stopniem funkcjonalności podkreśli ona wystój zainspirowany zarówno modernizmem, futuryzmem, industrializmem, minimalizmem, jak i stylem skandynawskim.

Linia lamp STICKS marki Nowodvorski Lighting oszczędzi nam trudów i wątpliwości, które towarzyszą projektowaniu nowej przestrzeni oraz rozświetli na nowo wnętrze naszego domu - zarówno dosłownie, jak i w przenośni.

Kolekcja lamp STICKS marki NOWODVORSKI LIGHTING:

STICKS 2 x E27

Szerokość: 120 cm

Odległość od ściany: 10 cm

Cena detaliczna:  63,96 zł brutto

STICKS 3 x E27

Wysokość: 120 cm

Szerokość: 70 cm

Cena detaliczna: 104,55 zł brutto 

STICKS 5 x E27

Wysokość: 120 cm

Szerokość: 70 cm

Cena detaliczna: 156,21 zł brutto

Firma Technolux Sp.j., od października 2011r. funkcjonująca pod nazwą Nowodworski Sp.j., jest rodzinną firmą prywatną, założoną w 1994 r. Spółka produkuje dekoracyjne oprawy oświetleniowe do wnętrz mieszkalnych oraz obiektów publicznych. Obecnie firma posiada dwa zakłady produkcyjne o łącznej powierzchni 12 000 m2., średniorocznie produkując i sprzedając 3000 sztuk opraw dziennie. Ponad 65% produkcji jest sprzedawane za granicę. Firma eksportuje do: Białorusi, Bułgarii, Chorwacji, Cypru, Czarnogóry, Czech, Estonii, Finlandii, Francji, Grecji, Hiszpanii, Irlandii, Kanady, Kazachstanu, Kirgizji, Kosowa, Litwy, Łotwy, na Maltę, do Mołdawii, Niemiec, Norwegii, Rosji, Rumunii, Senegalu, Słowacji, Ukrainy, na Węgry i do Wielkiej Brytanii.

Nowodworski Sp.j.

ul. Bojemskiego 11

42-202 Częstochowa

Tel +48 343449110

www.nowodvorski.com

nowodvorski@nowodvorski.com

źródło i zdjęcia: NOWODVORSKI LIGHTING

Firma powiązana:

Nowodvorski Lighting

Telefon 34 344 91 10/11
www.nowodvorski.com
nowodvorski@nowodvorski.com

Nowodvorski Lighting