Nowości

Kasety do kominków Opti-Myst marki Optiflame

11.07.2011

Kominki nadają naszemu wnętrzu niepowtarzalny klimat. Dotąd jednak wykorzystywane były głównie w okresie jesienno-zimowym. Marka Optiflame, dzięki wprowadzeniu innowacyjnych kaset Opti-Myst®, będących doskonałą imitacją prawdziwego paleniska, pozwala cieszyć się wyglądem tradycyjnego kominka także w upalne dni.

Nowoczesne rozwiązania ułatwiają i umilają nasze codzienne życie. Kasety do kominków Opti-Myst®, marki Optiflame są tego najlepszym przykładem. Ich innowacyjna technologia zapobiega bowiem w ciepłe wieczory zbędnemu ogrzewaniu i pozwala na wykorzystanie nieużywanego w okresie letnim kominka.

Cassette M i Cassette L to paleniska imitujące płonące polana, wzbogacone o specjalny efekt 3D. Ta nowatorska metoda wytwarzania iluzji płomienia polega na wygenerowaniu przy pomocy ultradźwięków mgły wodnej, która poprzez odpowiednie podświetlenie daje złudzenie realistycznego ognia i dymu.

Aby cieszyć się klimatyczną aranżacją, wystarczy jedynie włożyć wybraną kasetę do tradycyjnego kominka i podłączyć do prądu za pomocą kabla z wtyczką. Dodatkowo, by podkreślić komfortową obsługę kaset marki Optiflame, umożliwiono ich regulację za pomocą pilota zdalnego sterowania. Prostota użytkowania urządzenia z pewnością więc przypadnie do gustu zwolennikom wygodnych rozwiązań.

Dobór artykułów dekoracyjnych domu to nie lada wyzwanie. Wystrój wnętrz w dużej mierze kształtuje atmosferę panującą w mieszkaniu.  Kasety Opti-Myst®, z pewnością będą stanowiły ciekawy i nowatorski dodatek do stylistycznej koncepcji. Ich czarny kolor sprawia, że bez problemu wpiszą się tonację obudowy każdego kominka.

Kasety do kominków Opti-Myst® marki Optiflame, dostępne są w dwóch wersjach – Cassette M i Cassette L, które różnią się rozmiarami oraz ilością zużywanej energii:

Cassette M

Trójwymiarowy efekt płomienia Opti-Myst®

Wymiary (wysokość x szerokość x głębokość): 320x567x290 mm

Pobór energii przez efekt optyczny: 250 W

Cena brutto: 3490 zł

Cassette L

Trójwymiarowy efekt płomienia Opti-Myst®

Wymiary (wysokość x szerokość x głębokość): 339x720x367 mm

Pobór energii przez efekt optyczny: 400 W

Cena brutto: 4990 zł

Źródło: FlyPR

Więcej

Firma powiązana:

Glen Dimplex

Telefon 61 842 58 05
www.dimplex.pl
office@glendimplex.pl

Glen Dimplex