Nowości

Konsport zaskakuje i inspiruje!

31.07.2015

W tym roku firma Konsport wprowadziła olśniewającą nowość! System ogrodzeniowy, odwzorowujący drewno, to zupełnie inny sposób patrzenia na bramy i ogrodzenia. Spektakularny wygląd idzie w parze z jakością i pasuje do każdego typu domu!

Nowy, stylizowany system inspirowany jest ponadczasowym charakterem drewna, jego szlachetnością i wytrzymałością. Konsport znany jest z solidnych, długotrwałych rozwiązań, a wykorzystanie drewnopodobnych wykończeń ma podkreślać taką formułę. Zastosowanie takiej formy wykończenia już jest doceniane za oryginalny wygląd i pozytywne skojarzenia. Drewno bowiem od lat cenimy za strukturę, wszechstronny design, a nawet zapach.

Innowacyjny system dopasowuje się do potrzeb każdego klienta

Doskonałość krok po kroku
Drewnopodobny efekt został uzyskany za pomocą farby proszkowej oraz owinięciu profilu specjalną folią ze wzorem deski z drzewa orzechu lub sosny. Z folii wysysane jest powietrze, a następnie profil pozostawia się w piecu, gdzie podlega oddziaływaniu wysokiej temperatury.

Po procesie sublimacji wizerunek z folii przenika w wiązania podkładu proszkowego. Kolejnym krokiem jest schłodzenie profilu, a na samym końcu usunięcie folii  Cały proces jest wykonywany zgodnie z systemem zabezpieczenia antykorozyjnego DUPLEX co gwarantuje wysoki stopień ochrony oraz długoletni spokój użytkowania.

Konsport znany jest z solidnych, długotrwałych rozwiązań

Innowacyjny system dopasowuje się do potrzeb każdego klienta – dzięki połączeniu drewnianego wzoru i standardowego materiału projekt ten sprawdzi się zarówno jako ogrodzenie nowoczesnych i desingerskich projektów jak i tradycyjnych posiadłości.

Źródło i zdjęcia: Konsport

Firma powiązana:

Konsport

Telefon 43 677 50 63, 43 677 51 37
www.konsport.com.pl
biuro@konsport.com.pl

Konsport