Nowości

Nowe baterie kuchenne Cosi i Cosi Sky od Villeroy & Boch

29.07.2015

Wyrazisty kontur i łagodnie zaokrąglone krawędzie - taki jest design nowych baterii kuchennych od Villeroy & Boch: Cosi oraz Cosi Sky. I w tym przypadku przeciwieństwa się przyciągają! W połączeniu z kształtami ceramicznych zlewozmywaków niemieckiej marki stworzą w kuchni  wrażenie pełnej harmonii.

Przeciwieństwa w służbie harmonii - nowe baterie kuchenne Cosi i Cosi Sky od Villeroy & Boch

Nowe baterie kuchenne Cosi i Cosi Sky charakteryzują się wyrazistym designem, na który składają się proste linie i zaokrąglone krawędzie. Ich styl został dopasowany do kształtów ceramicznych zlewozmywaków marki Villeroy & Boch. To klucz do stworzenia we wnętrzu ładu i całkowitej harmonii! W niższej baterii - Cosi uchwyt do odkręcania wody i regulacji jej temperatury znajduje się nad wylewką, natomiast w wyższej - Cosi Sky wylewka dostojnie góruje nad umieszczonym z boku uchwytem. Oba modele wykonane są z litej stali szlachetnej i dostępne w dwóch wersjach: matowej lub polerowanej. Cosi idealnie będzie komponować się z mniejszymi zlewozmywakami, a Cosi Sky z tymi bardziej przestronnymi, a dzięki swojej wysoko zamontowanej wylewce ułatwi codzienne kuchenne zmagania - nawet duże naczynia można wypełnić wodą i swobodnie umyć.

3xE - ekologia, ekonomia, ergonomia: baterie kuchenne Cosi i Cosi Sky wyposażone są w obrotowy perlator, który napowietrza wodę, zwiększając jej objętość i tym samym ograniczając jej zużycie. Ponadto umożliwia on indywidualne ukierunkowanie strumienia płynącego z kranu, tak by nic nie rozpryskiwało się na zewnątrz. Nowe baterie Cosi i Cosi Sky od Villeroy & Boch sprawią, że Twoja kuchnia pozostanie w harmonii także z naturą!

Więcej informacji na stronie firmy - link tutaj.

źródło i zdjęcia: Villeroy & Boch

Firma powiązana:

Villeroy and Boch

Telefon 22 645 17 10
www.villeroy-boch.com
biuro@villeroy-boch.com

Villeroy and Boch