Nowości

Trawertyn – płyta tarasowa z linii Libet Impressio

05.07.2011

Trawertyn to nazwa nowej płyty tarasowej w linii Libet Impressio. Trudno wyobrazić sobie bardziej trafne dla niej miano, gdyż płyta ta do złudzenia przypomina porowatą skałę osadową. Naturalne piękno materiału odwzorowującego kamień, podkreślone zostało nietypowym kształtem wydłużonego prostokąta o wymiarach 80 cm x 20 cm.

Trawertyn – płyta tarasowa z linii Libet Impressio

Trawertyn nie lubi przesady, dlatego tak dobrze pasuje do minimalistycznego  stylu skandynawskiego. Prostota i funkcjonalność, wykorzystanie naturalnych tworzyw w jasnej pastelowej kolorystyce to gwarancja stworzenie ponadczasowego projektu. W takiej aranżacji nie ma miejsca na niepotrzebne detale, każdy jej element musi być niezbędny, użyteczny i … piękny. Surowy styl patio łagodzi obecność prostokątnego zbiornika wodnego, otoczonego tak jak reszta wewnętrznego dziedzińca Trawertynem. Kamień połączony z wodą przywodzi na myśl skaliste morskie wybrzeże.

Szlachetna płyta tarasowa doskonale prezentuje się w towarzystwie oszczędnych w formie i wykonanych z naturalnych materiałów mebli ogrodowych. Trawertyn podkreśla ich urodę i stanowi dla nich pewne oparcie.

Źródło: nota bene

Więcej

Firma powiązana:

Libet

Telefon 71 335 11 01, 801 542 381
www.libet.pl

Libet