Nowości

Komfort do potęgi i8 - okno uchylno-wysokoosiowe RotoComfort i8

28.07.2015

Wyjątkowa wygoda obsługi, najwyższe standardy izolacji i nowoczesny design – w drodze do perfekcji należy stosować tylko najlepsze rozwiązania. Dzięki tak bezkompromisowemu podejściu, pierwsze w pełni automatyczne okno uchylno-wysokoosiowe RotoComfort i8 na nowo definiuje pojęcie komfortowego mieszkania na poddaszu.

Komfort do potęgi i8 - okno uchylno-wysokoosiowe RotoComfort i8 Konstrukcja uchylno-wysokoosiowa jest innowacyjnym rozwiązaniem, dzięki któremu okno połaciowe można otwierać na dwa sposoby. Jedna oś obrotu znajduje się w górnej krawędzi ramy, natomiast druga – na wysokości 3/4 skrzydła. Taki system pozwala zarówno na efektywne wietrzenie pomieszczenia oraz swobodny dostęp do okna w pozycji wyprostowanej, jak i na ustawienie skrzydła w bezpiecznej i wygodnej pozycji do mycia.

Otwieranie okna RotoComfort i8 umożliwia wyjątkowo szybki i cichy układ napędowy, niewidoczny dla użytkowników dzięki jego całkowitemu zintegrowaniu z konstrukcją ram. Oknem można sterować za pomocą pilota, przełącznika ściennego, a nawet smartphone'a lub tabletu, połączonych z domową siecią WLAN i dedykowanym systemem Becker Box cc31. Komfort użytkowania podnosi także możliwość sterowania czasowego oraz obecność wbudowanego czujnika deszczu, który automatycznie zamknie okno podczas niespodziewanych opadów.

RotoComfort i8 spełnia najwyższe standardy termoizolacyjności – dostępny 3-szybowy pakiet niskoemisyjny Roto blueTec pozwala osiągnąć rewelacyjny poziom przepuszczalności ciepła wynoszący zaledwie Uw=0,80 W/m²K. Dzięki temu okno znacząco przyczynia się poprawy bilansu energetycznego poddasza i w efekcie – niższych rachunków za ogrzewanie. Optymalne doświetlenie wnętrza i dopasowanie do jego wymiarów umożliwi z kolei paleta 11 dostępnych rozmiarów okien, mierzących od 74 x 140 cm do 134 x 160 cm.

Komfort do potęgi i8 - okno uchylno-wysokoosiowe RotoComfort i8 Stabilność konstrukcji oraz bezpieczeństwo użytkowników zapewniają 4 punkty automatycznego ryglowania. Dekarze docenią z kolei charakterystyczną dla produktów marki Roto łatwość instalacji. Fabrycznie zamontowany termo-blok WD, folia paroizolacyjna oraz elementy takie jak dopasowane kątowniki czy kabel zasilania zakończony wtyczką sprawiają, że montaż  RotoComfort i8 przebiega sprawnie i bezproblemowo. Gotowe okno doskonale prezentuje się od strony zewnętrznej dzięki oblachowaniu w eleganckim kolorze antracyt metallic. Wewnątrz pomieszczeń zachwyca z kolei nowoczesną, pozbawioną klamki formą. którą można ozdobić jednym z 5 atrakcyjnych wzorów drewnopodobnej okleiny.

Więcej informacji na: www.roto.pl 

źródło i zdjęcia: Roto

Firma powiązana:

Roto Frank Okucia Budowlane

Telefon 81 855 05 22-25, 801 011 470 (Infolinia)
www.roto.pl
info.pl@roto-frank.com

Roto Frank Okucia Budowlane