Nowości

Deante w rozszerzonej rzeczywistości

24.07.2015

Wystarczy parę kliknięć, aby tablet lub smartfon przemienił się w narzędzie do projektowania wnętrz. Firma Deante przygotowała dla swoich klientów rozwiązanie, pozwalające obejrzeć trójwymiarowe produkty na tle własnego mieszkania.

Firma Deante, od 25 lat działająca w branży wyposażenia łazienek i kuchni, wprowadziła udogodnienie dla klientów ostatecznych. Dzięki zastosowaniu rozszerzonej rzeczywistości można sprawdzić, jeszcze przed zakupem, jak produkty marki prezentują się w konkretnym pomieszczeniu. Wystarczy zainstalować bezpłatną aplikację na smartfonie lub tablecie (Android, iOS), współdziałającą z cyfrowymi treściami, umieszczonymi w katalogu Wyposażenie Łazienki.

Aby skorzystać z tego rozwiązania, należy wybrać produkt Deante w aplikacji Intiaro i naprowadzić kamerę na znacznik w odległości jednego metra. Znacznik stanowi cała 158 strona najnowszego katalogu Deante. Można go także pobrać ze strony internetowej http://deante.pl/ar i wydrukować. Aplikacja zastosowana przez markę to udogodnienie dla osób, które mają trudności z wyobrażeniem sobie, jak dany element będzie wyglądał w konkretnym pomieszczeniu. Dodatkowo, pomaga zaoszczędzić czas spędzany między sklepowymi półkami.

Dokładne informacje na temat rozszerzonej rzeczywistości Deante można znaleźć na stronie http://deante.pl/ar

źródło i zdjecia: Deante

Firma powiązana:

Deante

Telefon 42 638 30 00, 800 242 515
www.deante.pl
deante@deante.pl

Deante