Nowości

Hiacynt – łazienkowa biżuteria w nowej odsłonie Deante

22.07.2015

Czas przenieść biżuteryjne trendy z pokazów mody do wnętrz. Firma Deante wprowadziła nową odsłonę baterii Hiacynt, zdobiących łazienkę niczym eleganckie klejnoty. Produkty zaprojektowane przez Małgorzatę Płoskońską z okazji 25-lecia marki, zyskały nową oprawę. Łącząc chrom z bielą, idealnie dopełniają nowoczesne wnętrza.

Królujące na wybiegach minimalistyczne naszyjniki, delikatne obrączki i geometryczne bransoletki to doskonałe źródło inspiracji. Seria Hiacynt czerpie z biżuterii to, co najlepsze. Połączenie błyszczącego chromu z czystą bielą, łagodne krzywizny i równowaga proporcji to cechy charakterystyczne kolekcji w nowej odsłonie. Białe korpusy idealnie korespondują z błyszczącymi płaszczyznami dźwigni i wylewek. Duet bieli i srebra podkreśli piękno łazienki, urządzonej zarówno w stylu minimalistycznym, jak i klimacie glamour.

Kolekcja Hiacynt wyróżnia się nie tylko dopracowanym designem, ale też funkcjonalnością.  Wpuszczony w korpus ruchomy aerator pomaga precyzyjnie pokierować strumieniem wody. Modele umywalkowe i bidetowy posiadają wygodne korki typu click-clack, pozwalające w łatwy sposób otwierać i zamykać odpływ wody. Dodatkowo, baterie umywalkowe zostały wyposażone w system eco-click, czyli funkcję dwustopniowego otwierania dźwigni, redukującą zużycie wody do 50%.

Autorka serii, Małgorzata Płoskońska ukończyła Wzornictwo i Architekturę Wnętrz na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Projektując skupia się na połączeniu wartości funkcjonalnych i estetycznych produktu. Obszarem, do którego ma szczególne zamiłowanie jest tworzenie elementów wyposażenia łazienki.

Kolekcja Hiacynt została wykonana z najlepszej klasy materiałów i komponentów. Mosiądz MO59 zapewnia odpowiednią ciągliwość, gwarantuje odporność na korozję oraz posiada świetne właściwości odlewnicze. Dodatkowo, baterie są wyposażone w głowice ceramiczne, decydujące o trwałości, poprawnym funkcjonowaniu i szczelności. Wysoką jakość potwierdza 7-letnia gwarancja.

 

 

 

Hiacynt – łazienkowa biżuteria w nowej odsłonie Deante

bateria umywalkowa

z podwyższonym korpusem

sugerowana cena brutto: 529 zł

Hiacynt – łazienkowa biżuteria w nowej odsłonie Deante

bateria umywalkowa

z zamknięciem odpływu

sugerowana cena brutto: 479 zł

Hiacynt – łazienkowa biżuteria w nowej odsłonie Deante

bateria wannowa

bez kompletu natryskowego

sugerowana cena brutto: 559 zł

Hiacynt – łazienkowa biżuteria w nowej odsłonie Deante

bateria natryskowa

bez kompletu natryskowego

sugerowana cena brutto: 499 zł

Hiacynt – łazienkowa biżuteria w nowej odsłonie Deante

bateria bidetowa z zamknięciem odpływu

sugerowana cena brutto: 499 zł

 

 

 

 

***

Deante to polska marka, która z powodzeniem funkcjonuje na rodzimym, jak i zagranicznych rynkach. W 2015 roku firma obchodzi jubileusz 25-lecia powstania. Szeroki wachlarz asortymentu obejmuje wyposażenie kuchenne, a w nim: baterie, zlewozmywaki granitowe, stalowe i ceramiczne oraz wyposażenie łazienkowe, zawierające zestawy i panele natryskowe, brodziki, kabiny, baterie oraz ceramikę. Firma dba o to, aby oferowane produkty wyróżniały się zarówno wysoką jakością, jak i ciekawym designem. Deante współpracuje z utytułowanymi projektantami i młodymi twórcami. Dzięki ich kreatywności powstają innowacyjne produkty nagradzane w licznych konkursach wzorniczych, takich np. jak: Top Design Award, PRODECO, Złote Ville.

Firma posiada nowoczesną fabrykę zlewozmywaków granitowych w Tomaszowie Mazowieckim, na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Rocznie ponad milion produktów Deante trafia do polskich mieszkań. Firma cieszy się opinią solidnego partnera biznesowego, co potwierdziły liczne tytuły: "Przedsiębiorstwo Fair Play", "Gazele Biznesu" i "Solidny Partner".

Więcej informacji o Kolekcji Hiacynt na stronie firmy - link tutaj.

źródło i zdjecia: Deante

Firma powiązana:

Deante

Telefon 42 638 30 00, 800 242 515
www.deante.pl
deante@deante.pl

Deante