Nowości

Armatura z serii KLUDI BALANCE

30.06.2011

Niełatwo zachować równowagę między tym, co piękne i tym, co praktyczne. Projektantom KLUDI udała się niełatwa sztuka stworzenia przedmiotu, który nie traci nic ze swej funkcjonalności na rzecz estetyki. Nowa seria baterii KLUDI BALANCE to  doskonała równowaga formy i funkcji.

Armatura z serii KLUDI BALANCE, łączy starannie przemyślaną formę z funkcjonalnością gwarantującą komfort użytkowania. Znakomicie sprawdzi się w eleganckim wnętrzu – niezależnie od tego czy będzie to stylowa, pałacowa łazienka czy nowoczesna przestrzeń utrzymana w stylu glamour. 

Kombinacja gładkich płaszczyzn i łagodnych krzywizn sprawia, że ta seria armatury jest idealnym dopełnieniem wyrafinowanych wnętrz łazienkowych o ponadczasowym charakterze. Charakterystycznym elementem tej serii są uchwyty baterii jednouchwytowych przypominające skrzydła wzbijającego się do lotu ptaka. Ten subtelny kształt nie wynika jedynie ze względów estetycznych – ma też optymalne własności ergonomiczne i łatwo zmienić pozycję uchwytu nawet mokrą ręką.

W skład serii KLUDI BALANCE wchodzą baterie łazienkowe: umywalkowe, wannowe, prysznicowe, bidetowe. Baterie umywalkowe dostępne są w różnych rozmiarach pozwalających na dopasowanie do różnego typu umywalek (w tym elektronicznie sterowaną baterię z czujnikiem ruchu, pozwalającą na wygodne i oszczędne korzystanie z wody), baterie wannowe (w wersji z natryskiem wykorzystano tu również nową głowicę natrysku KLUDI FIZZ o oryginalnej organicznej formie, zrywającej z dominacją okrągłych głowic natryskowych), prysznicowe i bidetowe.

Zalety funkcjonalne i estetyczne osiągają w armaturze KLUDI BALANCE idealną harmonię. Wyrafinowane kształty kryją nowoczesne rozwiązania techniczne: perlatory s-pointer Eco oraz ograniczniki wypływu gorącej wody.

Seria zaprezentowana po raz pierwszy na targach ISH 2011 we Frankfurcie została przyjęta z ogromnym zainteresowaniem targowych gości i klientów KLUDI. KLUDI BALANCE ze swoim charakterystycznym, zapadającym w pamięć wzornictwem oraz walorami funkcjonalnymi ma z pewnością szansę by w przyszłości dołączyć do najpopularniejszych kolekcji armatury KLUDI.

Źródło: Porfudno PR

Więcej

Firma powiązana:

Kludi Armaturen

Telefon 77 456 40 84
www.kludi.com
info@kludi.pl

Kludi Armaturen