Nowości

APOLIMA nowy grzejnik łazienkowy PURMO

22.06.2011

Nowy grzejnik łazienkowy Purmo Apolima charakteryzują płaskie, wygięte w delikatny łuk kolektory poprowadzone symetrycznie względem osi grzejnika. Idealna symetria względem dolnego przyłącza sprawia, że Apolima to elegancki i jednocześnie wygodny grzejnik do łazienki.

APOLIMA nowy grzejnik łazienkowy PURMO

Charakterystycznym elementem grzejnika łazienkowego Apolima są płaskie, wygięte w łuk kolektory poziome poprowadzone symetrycznie względem osi grzejnika. Takie ustawienie kolektorów pozwala w równym stopniu wykorzystywać wszystkie sekcje grzewcze.

Grzejnik zasilany jest od dołu poprzez centralnie usytuowane przyłącze. Sposób podłączenia grzejnika Apolima do instalacji centralnego ogrzewania predysponuje ten model do współpracy ze zintegrowanymi zaworami w tym zaworem TempCo VT.

W zależności od wymiaru kolektory grzejnika pogrupowane są w 3, 4, 5 lub 6 sekcji. Przestrzeń oddzielająca poszczególne sekcje kolektorów pozwala na wygodne powieszenie ręcznika. Do grzejnika Apolima, jako wyposażenie dodatkowe, można również dokupić: grzałkę elektryczną oraz wieszaki na ręczniki. Grzejnik łazienkowy Apolima standardowo występuje w kolorze białym, na życzenie klienta może zostać dostarczony w dowolnym kolorze z palet RAL.

Wszystkie grzejniki marki Purmo są objęte 10 letnią gwarancją producenta.

Dane techniczne Purmo Apolima:

Ceny: od 1874 do 2925 zł netto;

Moce: od 558 do 1300 W

Sposoby podłączenia: podłączenie dolne poprzez 2 przyłącza G ½”

Wymiary standardowe: szerokość 650 mm lub 800 mm; wysokość od 830 mm do 1730 mm

Pojemność wodna: od 5,3 do 12,2 litra

Kolor: standardowo biały RAL 9016, inne kolory dostępne na zamówienie

Źródło: PR Purmo 

Więcej