Nowości

Klamka do bramy garażowej firmy Normstahl

17.06.2011

Estetyczne i ergonomiczne klamki pozwalają bez problemów otworzyć i zamknąć niemal każde drzwi. Firma Normstahl oferuje klamki do swoich bram, które nie tylko odryglowują zamek czy odblokowują automat, ale przede wszystkim pozwolą bez trudu wejść do garażu. Dodatkowo wybór koloru klamki pasującego do poszycia bramy pozwala stworzyć estetyczną kompozycję.

Niezbędnym elementem każdych drzwi jest klamka. Jedne są smukłe, delikatne, inne bardziej masywne, okrągłe lub prostokątne. Wszystkie rozwiązania łączy podstawowa funkcja – ułatwienie podczas otwierania drzwi. Nie można zapomnieć także o ozdobnym charakterze klamki. Idealnie dobrane do stylu, koloru i wielkości drzwi stanowią niezwykle designerski dodatek podkreślający wygląd wejścia.

Klamka do bramy garażowej firmy Normstahl

Ergonomicznie ukształtowana, metalowa klamka do bram garażowych firmy Normstahl pozwoli w pełni kontrolować jej otwieranie i zamykanie. Klamka montowana w bramie nie wystaje poza jej powierzchnię, co zdecydowanie podnosi bezpieczeństwo użytkowania. Klamki wykonane są z trwałych i mocnych materiałów. Dzięki temu jest ona odporna na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne, co więcej na długo zachowuje atrakcyjny i estetyczny wygląd.

Funkcje klamki do bramy garażowej firmy Normstahl

Klamka Normstahl przymocowana do bramy pełni wiele funkcji użytkowych. Przede wszystkim rozwiązanie to pozwala odryglować zamek. Dzięki temu wystarczy jedynie przekręcenie klucza, by otworzyć bramę. Dodatkowo pełni funkcję podchwytu ułatwiającego otwieranie bramy – działając w kierunku zgodnym z ruchem bramy. Nie można zapomnieć o tym, że klamka może także odblokować automat, który spowoduje automatyczne podniesienie paneli naszej bramy. Co więcej, cylinder zamka umieszczony w zaokrąglonej kasecie stanowi dla niego specjalną ochronę.

Warto podkreślić, że prosta wymiana wkładki cylindrycznej zamka jest możliwa w przypadku wkładki Euro, wkładki owalnej ASSA i wkładki okrągłej KABA 22 mm. Niewątpliwą zaletą klamki Normstahl jest to, że podpowiada ona użytkownikom kierunek ruchu bramy, co więcej, ułatwia przesuwanie paneli w stronę otwierania. Oznacza to, że bramy segmentowe boczne, które są wyjątkowo lekkobieżne, można będzie otwierać i zamykać z dziecinną łatwością.

Ceny klamek do bram garażowych Normstahl

  • Klamka w kolorze srebrnym firmy Normstahl, bez dopłaty w przypadku bramy ręcznej, w przypadku bramy automatycznej, w komplecie z zamkiem cena netto 210 zł,

  • Klamka w kolorze czarnym firmy Normstahl w komplecie z zamkiem cena netto 210 zł

  • Klamka imitująca stal szlachetną firmy Normstahl, dopłata do ceny klamki srebrnej netto 290 zł

  • Klamka pozłacana firmy Normstahl, dopłata do ceny klamki srebrnej netto 549 zł

Źródło: GutPR

Więcej

 

Firma powiązana:

Normstahl Entrematic

Telefon 22 781 80 46, 801 15 65 60
www.normstahl.pl
info@normstahl.com.pl

Normstahl Entrematic