Nowości

Worki dla budownictwa w ofercie Foltech

07.07.2015

Odpowiednie zagospodarowanie odpadów budowlanych na placu budowy jest ogromnym wyzwaniem dla nas wszystkich. Każdy z nas boryka się z problemem papierowych worków po cemencie, kawałkach folii opakowaniowych, opakowaniach po pianach montażowych, silikonach i ciężkich odpadach budowlanych.

Wychodząc na przeciw ogromnej potrzebie rynku, Fol-Tech postanowił stworzyć program "Worki dla budownictwa". W związku z powyższym proponuje:

  •     Worki na ciężki gruz budowlany o wymiarach 0,75x1,3 m. Worek wytrzymuje 45 kg odpadu i jest przeznaczony do magazynowania cięższych odpadów budowlanych.
  •     Worki na lżejsze odpady budowlane o wymiarach 0.60x1.2 m. Worek wytrzymuje 25 kg odpadu i jest przeznaczony do magazynowania lżejszych odpadów budowlanych (silikony, piany, odpady metalowe, papier, zużyte narzędzia itp.)
  •     Worki na lekki odpad budowlany o wymiarach 1,5x2,0 m. Idealny produkt na wszelkiego rodzaju lekki odpad budowlany, tak często spędzający nam sen z powiek. Koniec z walającym się po placu styropianem, wełną mineralną i kawałkami folii. Dzięki ogromnej wielkości, worek pomieści prawie wszystko.
  •     Dodatkowo jesteśmy w stanie produkować pod Państwa worek o dowolnym wymiarze, kolorze i grubości folii.

Więcej informacji na stronie firmy - link tutaj.

źródło i zdjęcie: Fol-Tech