Nowości

IDE przedstawia Square TMD Display - przycisk dotykowy pojemnościowy KNX

02.07.2015

Wielofunkcyjny, w pełni personalizowany dotykowy przycisk KNX Square TMD-Display, jest w kształcie kwadratu, z wyświetlaczem LCD oraz pięcioma przyciskami funkcyjnymi.

IDE przedstawia Square TMD Display - przycisk dotykowy pojemnościowy KNXPrzycisk SQUARE TMD-Display jest w pełni konfigurowalnym rozwiązaniem do regulacji temperatury w pomieszczeniu (pokoje hotelowe, biura...), w którym użytkownik musi kontrolować systemy grzewcze, oświetlenie, rolety, sceny itp.

Uniwersalność powyższych funkcji opiera się na wbudowanych analogowych / cyfrowych wejściach, wewnętrznym czujniku temperatury i funkcji termostatu.

Wygląd przycisku Square TMD Display jest dostosowywany indywidualnie. Personalizacja przedniej szyby przycisku jest dowolna w obszarze: wybór ikon i podpisów, koloru, tła, logo, zdjęcia itp.
Personalizacja jest płatna - opłata jednorazowa do zamówienia przy jednakowym projekcie. Nie są dostępne gotowe przyciski.

Ponadto, wyświetlacz oferuje możliwość pokazania informacji przydatnych dla użytkownika o stanach kontroli i wartości obiektów.

Funkcje:

- szklana, drukowana powierzchnia dotykowa / szkło hartowane
- szeroki wyświetlacz 1.8” / 128 x 64 pixel (podobnie jak w panelu ZAS)
- 5 przycisków dotykowych umieszczonych w jednej linii (pod wyświetlaczem)
- 2 analogowe / cyfrowe wejścia (czujniki ruchu, czujniki temperatury, dodatkowe przełączniki, itp.).
- wbudowany czujnik temperatury
- funkcja termostatu
- możliwość blokowania / odblokowania panelu dotykowego poprzez wartości binarne lub sceny i ustawiania zaplanowanego / automatycznego blokowanie urządzenia
- buzzer dla potwierdzenia (dźwiękowego) działań użytkownika, z możliwością wyłączenie go przez parametr lub obiekty grupowe.
- zasilanie z magistrali / nie wymaga dodatkowego zasilania
- funkcja wygaszacza ekranu
 - wyświetlanie komunikatów dostępne w 5 językach

Aplikacja Square TMD Display umożliwia konfigurację przycisku jako pojedynczej strony wyświetlania. Oznacza to, że przyciski pojemnościowe i wyświetlacz LCD będą pełnić te same funkcje w każdej chwili, dostarczając użytkownikowi łatwy w użyciu interfejs, bez menu lub zmiany stron. Z tego powodu przednia szyba może zawierać ikony na tyle specyficzne, aby obsługa była łatwa i czytelna a ikony widoczne na pierwszy rzut oka.

Do przycisku Square TMD-Display można podłączyć:
- czujniki temperatury ZN1AC-NTC68E, ZN1AC-NTC68F, ZN1AC-NTC68S
- czujnik ruchu ZN1IO-DETEC-X, ZN1IO-DETEC-P

Więcej informacji na stronie firmy - link tutaj.

źródło i zdjęcie: ID Electronics

Firma powiązana:

ID Electronics Sp. z o.o.

Telefon 22 649 60 95, 22 649 60 94
www.ide.com.pl
ide@ide.com.pl

ID Electronics Sp. z o.o.