Nowości

Piloty Telis marki SOMFY - centralne sterowanie

09.06.2011

Piloty Telis marki SOMFY to nowoczesne urządzenia, które ułatwiają życie każdego posiadacza mieszkania czy domu. Funkcja centralnego sterowania i programowania czasowego sprawi, że  będziesz zarządzać pracą swojego wnętrza. Rolety, markizy, osłony wewnętrzne, rolety dachowe czy nawet zasłony. 

Piloty Telis marki SOMFY - centralne sterowanie

Nagła zmiana pogody? Szybko docenisz komfort i możliwości, jakie oferuje marka SOMFY. Naciskając jeden przycisk z łatwością opuścisz markizę nad tarasem, chroniąc gości przed zbytnim nasłonecznieniem. A może planujesz dłuższy wyjazd na wakacje? Dzięki automatycznemu programowaniu pilotem Telis Twój dom nie stanie się atrakcyjnym łupem dla złodziei. Ustalając, co do minuty pracę rolet, wszyscy będą myśleli, że nadal jesteś w domu.

Piloty Telis 6 Chronis i Telis 16 marki SOMFY

Piloty z serii Telis to nowoczesne, inteligentne urządzenia działające w radiowej technologii RTS. Wszystkie mechanizmy działające w tej technologii są ze sobą w pełni kompatybilne, dzięki czemu za pomocą jednego pilota można kontrolować wszystkie strefy domu. Oba modele posiadają możliwość manualnego bądź automatycznego programowania ruchu osłon w całym domu.

Telis 6 Chronis RTS pozwala na zaprogramowanie sześciu scenariuszy na różne pory dnia dla każdego z dni tygodnia w trybie automatycznym. W każdym przedziale czasowym to samo polecenie może dotyczyć jednej, kilku lub wszystkich grup sprzętów. W trybie manualnym Telis 6 Chronis może być używany do sterowania z centralnego punktu w domu sześcioma grupami zautomatyzowanych urządzeń: rolet, zasłon, osłon przeciwsłonecznych zewnętrznych i wewnętrznych, markiz itp.

Pilot Telis 16 RTS posiada 16 kanałów i może kontrolować wszystkie rozwiązania w Twoim domu - włączając w to rolety, markizy nad patio lub na tarasie, wewnętrzne osłony, rolety dachowe, zasłony. TELIS 16 RTS to funkcjonalne wzornictwo połączone wyjątkową łatwością użycia.

Firma SOMFY założona została w 1960 roku w Cluses we Francji. Specjalizuje się w produkcji automatycznych napędów i systemów sterowania do zewnętrznych i wewnętrznych osłon przeciwsłonecznych, żaluzji, rolet i bram. Jako światowy lider w swojej branży, SOMFY ma około 60 przedstawicielstw w ponad 40 krajach na całym świecie, a roczna produkcja napędów do bram garażowych wynosi 7 milionów sztuk.

Źródło: Superb Communications

Więcej

Firma powiązana:

Somfy

Telefon 22 509 53 00
www.somfy.pl
biuro@somfy.pl

Somfy