Nowości

Nowa kolekcja umywalek Villeroy & Boch - Artis – zgodnie z zasadami sztuki

29.06.2015

Lekkie jak piórko i trwałe jak tytan - nowe umywalki Artis od Villeroy & Boch stanowią kunsztowne połączenie. Z materii, którą tworzy innowacyjny materiał TitanCeram, powstała forma doskonała. Bez siebie nie mogłyby istnieć! Razem osiągnęły subtelny i wyjątkowy design - według wszelkich zasad sztuki.

Nowa kolekcja umywalek Villeroy & Boch - Artis – zgodnie z zasadami sztukiMetafizyka geometrii

Subtelność i delikatność zamknięta w geometrycznym kształcie - to nowa kolekcja umywalek Artis marki Villeroy & Boch. Za ich delikatną formę odpowiada materia ‒ innowacyjne tworzywo o dużej wytrzymałości - TitanCeram. To dzięki niemu linia Artis wpisuje się w najnowsze światowe trendy, w których króluje lekkość: cienkie ściany i smukłe krawędzie. Umywalki Artis dostępne są w czterech prostych, geometrycznych kształtach: okrągłym, owalnym, prostokątnym i kwadratowym oraz w dwóch odcieniach bieli: White Alpin i Star White.  Każda z nich może pochwalić się głęboką, funkcjonalną komorą, która zapewnia maksymalną wygodę użytkowania. Artis - to lekkość i siła w jednym.

Sztuka precyzji

Za niezwykle lekkie linie kolekcji Artis odpowiedzialny jest mocny jak tytan TitanCeram. Ten innowacyjny materiał to efekt ponad 265-letniego doświadczenia marki Villeroy & Boch w produkcji ceramiki. TitanCeram został  opracowany specjalnie z myślą o wyjątkowych projektach premium - takich jak kolekcja umywalek Artis. Dzięki niemu ceramika osiągnęła niepowtarzalne kształty, wyjątkowo precyzyjne formy, bardzo cienkie ściany i smukłe, dokładnie zarysowane krawędzie. Jednocześnie materiał ten jest niezwykle wytrzymały i odporny na zarysowania. Bo delikatny design został osiągnięty z zachowaniem najwyższej jakości i trwałości produktów.

Villeroy & Boch z roku na rok unowocześnia materiał ceramiczny - by produkty marki wyróżniały się doskonałym designem i wysoką jakością. W poszukiwaniu lekkości - jako jednej z najważniejszych cech współczesnego łazienkowego wzornictwa - projektanci stworzyli materiał o zupełnie nowych możliwościach. Dzięki niemu z rzemieślniczą precyzją można tworzyć prawdziwe dzieła sztuki.

Więcej informacji na stronie firmy - link tutaj.

źródło i zdjęcia: Villeroy & Boch

Firma powiązana:

Villeroy and Boch

Telefon 22 645 17 10
www.villeroy-boch.com
biuro@villeroy-boch.com

Villeroy and Boch