Nowości

Klej-uszczelniacz Uni-Fix Clear firmy Den Braven

08.06.2011

Zapewnienie odpowiedniej ochrony przed wilgocią jest wyjątkowo istotne, szczególnie w przypadku kuchni bądź łazienki. Niestety, często bardzo oryginalne kolory fug, płytek czy nawet mebli kuchennych sprawiają, że dopasowanie odpowiedniego uszczelniacza może być kłopotliwe. Dlatego też firma Den Braven stworzyła Uni-Fix Clear.

Uni-Fix Clear firmy Den Braven jest bezbarwnym, jednoskładnikowym uszczelniaczem-klejem przeznaczonym do zastosowania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.

Został on stworzony na bazie MS POLIMERU (modyfikowanych silanów), co pozwala mu zachować elastyczność nawet po utwardzeniu. Eliminuje to możliwość powstawania nieestetycznych pęknięć i ubytków, przez które mogłaby przeniknąć woda.

Dzięki temu oraz idealnej przezroczystości, świetnie sprawdzi się on wszędzie tam, gdzie konieczne jest wykonanie niewidocznego i jednocześnie doskonale pewnego uszczelnienia. Dodatkowo, jest on odporny na działanie czynników atmosferycznych (w tym temperatury w zakresie od -40 do 90 stopni Celsjusza), chlorowaną lub morską wodę, czy w końcu na pleśnie i grzyby.

Uni-Fix Clear firmy Den Braven jest również odporny na spływanie, powstawanie rys skurczowych czy pęknięć. Charakteryzuje się doskonałą przyczepnością do większości powierzchni w tym do szkła, ceramiki sanitarnej i budowlanej, stali, aluminium, lakierowanego drewna, korka, MDF itp. Pozwala to stosować go do wykonania niewidocznych uszczelnień, nie tylko kabin prysznicowych, umywalek czy blatów, ale również parapetów, półek, ram, ekranów, sztukaterii, gzymsów i innych elementów dekoracyjnych.

Dodatkowym atutem uszczelniacza-kleju Uni-Fix Clear firmy Den Braven są jego właściwości klejące. Przy jego pomocy możemy dokonać drobnych napraw takich, jak klejenie gablot, kasetonów reklamowych, witryn czy szklanych mebli. Dzięki temu nie tylko miejsce łączenia pozostanie możliwie jak najmniej widoczne, ale również wodoodporne, co w przypadku elementów znajdujących się na zewnątrz może mieć bardzo duże znaczenie.

  • Klej-uszczelniacz  Uni-Fix Clear firmy Den Braven, kolor: przezroczysty, kartusz 290 ml,  cena hurtowa -  25,82 zł brutto
  • Klej-uszczelniacz  Uni-Fix Clear firmy Den Braven, kolor: przezroczysty, tubka 80  ml,  cena hurtowa – 10,93 zł brutto

Źródło: FlyPR

Więcej

Firma powiązana:

Den Braven

Telefon 61 89 61 740
www.denbraven.pl
info@denbraven.pl

Den Braven