Nowości

Nowa przyjaciółka pani domu - nowa myjka WW100 BLACK+DECKER®

26.06.2015

Co zrobić, żeby szyby w oknach były przejrzyste i nie miały smug ani zacieków? Warto wypróbować nową myjkę WW100 BLACK+DECKER®. Niewielkie rozmiary, mała waga i wielość zastosowań czynią z niej skuteczną pomoc w porządkach domowych. Myjką można czyścić nie tylko okna, ale także lustra i różnego rodzaju powierzchnie szklane – np. kabiny prysznicowe, szyby samochodowe, szklane blaty stołów, a także powierzchnie takie, jak blaty kuchenne, parapety, kafelki i płytki łazienkowe.

Nowa przyjaciółka pani domu - nowa myjka WW100 BLACK+DECKER®Myjka posiada wbudowaną obrotową głowicę, która umożliwia zmianę trybu pracy z czyszczenia na zbieranie płynu w postaci wilgoci i brudu. Dzięki tej opcji nie pozostawia smug, zacieków i nie chlapie powierzchni, nawet jeżeli jest stosowana poziomo. Jak jej używać? Wystarczy spryskać powierzchnię wodą lub środkiem czyszczącym wlanym do wbudowanego pojemnika, przetrzeć nakładką z mikrofibry oraz zebrać wilgoć i brud za pomocą gumowej, ssącej wycieraczki. Odkurzacz, po wciśnięciu tylko jednego guzika, wciągnie całą wodę. Trwa to zaledwie kilka minut, a efekt w postaci przejrzystej szyby lub idealnie czystego blatu zadowoli najbardziej perfekcyjną panią domu.

Lekką i kompaktową myjkę do szyb i luster WW100 3.6V BLACK+DECKER® zasila akumulator Li-Ion ładowany przez mikro USB. Jedno ładowanie zapewnia ponad 20 minut pracy urządzenia. Myjka posiada wbudowany półprzezroczysty pojemnik na wodę i brud, pojemnik na środki czyszczące, nakładkę z mikrofibry oraz gumową wycieraczkę do szyb długości 280 mm. Jej wyposażenie obejmuje także ładowarkę mikro USB.

Nowa przyjaciółka pani domu - nowa myjka WW100 BLACK+DECKER®Urządzenie BLACK+DECKER® objęte jest gwarancją producenta w systemie "door-to-door". Wadliwy sprzęt odbierany jest przez kuriera, naprawiany w autoryzowanym punkcie serwisowym, a następnie dostarczany z powrotem do właściciela. Wszystko odbywa się na koszt serwisu. Dla użytkowników prywatnych gwarancja na sprzęt trwa 24 miesiące. Produkt dostępny jest w sklepach internetowych, a także marketach budowlanych i sklepach AGD/RTV na terenie całego kraju.

Cena WW100 3.6V BLACK+DECKER® wynosi około 269 zł brutto.

Dane techniczne WW100 3.6V BLACK+DECKER:

Nowa przyjaciółka pani domu - nowa myjka WW100 BLACK+DECKER®Napięcie zasilania: 3.6 V

Moc zasysania: 2.5 W

Czas pracy: > 20 min

Czas ładowania: < 4 godz.

Pojemność zbiornika: 100 ml

Rozmiar i waga - lekka i łatwa w operowaniu - 800 g

Metoda ładowania: ładowarka mikro USB

Kolor: biało-niebieski

Firma Stanley Black & Decker

Nowa przyjaciółka pani domu - nowa myjka WW100 BLACK+DECKER®to globalny producent narzędzi ręcznych, elektronarzędzi oraz akcesoriów i systemów przechowywania, a także dostawca innowacyjnych rozwiązań dla bezpieczeństwa, ochrony zdrowia czy infrastruktury. Od 1843 roku firma zapewnia przedsiębiorstwom przemysłowym,  profesjonalistom i indywidualnym konsumentom najwyższej jakości, nowatorskie, mocne narzędzia, które pomagają budować, naprawiać i chronić najważniejsze ich projekty. Firma Stanley Black & Decker dąży do doskonałości zobowiązując się do prowadzenia zrównoważonej polityki gospodarczej oraz ochrony środowiska naturalnego dla poprawy jakości życia swoich klientów i społeczności, w których żyją. Stanley Black & Decker ma swoją siedzibę w Connecticut w Stanach Zjednoczonych i zatrudnia około 50.700 pracowników na całym świecie . W zeszłym roku zanotowano przychód na poziomie 11 mld dolarów.

źródło i zdjęcia: Stanley Black & Decker Polska