Nowości

Grunt to podłoga – kolejna realizacja z wykorzystaniem produktów UZIN

25.06.2015

Branża podłogowa rośnie w siłę. Na rynku pojawiają się nowi operatorzy, a wśród nich legnicki salon A&A Studio Project. Właściciele firmy, która od kilku lat działa na rynku wykładzin obiektowych postanowili dotrzeć ze swoją szeroką ofertą do inwestora indywidualnego i otworzyli nowy salon sprzedaży. Obiekt, który dziś przyciąga klientów nie powstałby bez produktów marki UZIN.

Grunt to podłoga –  kolejna realizacja  z wykorzystaniem produktów UZINChoć nasza firma istnieje od kilku lat, dopiero od roku posiadamy salon o powierzchni 70 mkw, w którym oferujemy pełen asortyment podłóg i chemii podłogowej klientom indywidualnym – mówi Mirosław Andrusiak z salonu A&A. - Ponadto oferujemy kompleksowe usługi na każdym etapie przedsięwzięcia. Istotą naszych działań nie jest bowiem jednorazowa usługa. Udaje się to dzięki zgranemu zespołowi profesjonalistów – dodaje.

Studio A&A oferuje szeroki wybór podłóg, tapet i tkanin dekoracyjnych do aranżacji okiennych.

Stawiamy na jakość, dlatego też korzystamy z materiałów najlepszych światowych producentów. - Od początku naszej działalności wykonujemy wszystkie usługi na chemii UZIN. Produkty tej marki spełniają najbardziej wyśrubowane standardy i nigdy nas nie zawiodły. Wykorzystujemy głównie wszelkiego rodzaju wylewki i kleje do montażu podłóg – mówi Mirosław Andrusiak.

Nie dziwi więc fakt, że produkty UZIN stanowiły podstawę remontu posadzki w nowym salonie sprzedaży.

Po zerwaniu starej okładziny podłoże posiadało duże ubytki i nierówności. Naprawę posadzki rozpoczęliśmy od jej zagruntowania preparatem UZIN PE 360mówi Mirosław Andrusiak. To specjalistyczny grunt do stosowania wewnątrz pomieszczeń, który bardzo dobrze penetruje podłoże, tworząc na jego powierzchni elastyczny film. Gwarantuje bezpieczeństwo i poprawia przyczepność okładzin.

Znaczne ubytki podłoża wymagały użycia masy naprawczej. Z uwagi na krótki czas schnięcia i fizyczne właściwości wykorzystano reperacyjną masę UZIN NC 182.  Wyjątkowa konsystencja produktu sprawia, że podłoże nie odwzorowuje się na cienkich wykładzinach, a wspomniany krótki czas schnięcia minimalizuje przestoje. Już po godzinie na szpachlowanej powierzchni  można układać wykładziny.

Grunt to podłoga –  kolejna realizacja  z wykorzystaniem produktów UZINW studiu A&A użyto także, popularnej na obiektach, cementowej masy niwelującej UZIN NC 150. Produkt charakteryzuje się bardzo niską emisyjnością - EMICODE EC 1 R PLUS i wysoką wytrzymałością. Ponadto wykazuje doskonałą chłonność i łatwość obróbki powierzchni.

Kolejnym etapem remontu posadzi było przyklejenie wykładzin. – Postawiliśmy na znane nam i sprawdzone kleje do wykładzin elastycznych UZIN KE 2000 i KE 66 – zdradza Ewa Piastunowicz. Pierwszy z nich charakteryzuje się bardzo wysoką siłą klejenia, oraz neutralnym zapachem, a wydajność i wytrzymałość spoiny klejowej sprawiają, że jest to produkt do zadań specjalnych. Z kolei klej UZIN KE 66 przeciwdziała zmianie wymiarów wykładzin dzięki włóknom tworzącym twardo-plastyczną gładką spoinę. Nie zawiera rozpuszczalników.

Nowe studio A&A jest aktualnie jedynym w Legnicy dystrybutorem firmy UZIN, który obsługuje zarówno klientów indywidualnych, jak i inwestycyjnych.

źródło i zdjęcia: Uzin Polska Sp. z o.o.

Firma powiązana:

Uzin Polska Sp. z o.o.

Telefon 76 723 91 50.
www.uzin.pl
biuro@uzin-utz.com

Uzin Polska Sp. z o.o.