Nowości

Baterie kuchenne ze złączem Bajonett firmy KLUDI

06.06.2011

Wiosenna aura sprawia, że nawet codzienne domowe obowiązki wykonujemy z większą energią i zapałem. Nadszedł czas, gdy możemy szeroko otworzyć okna – baterie ze złączem Bajonett firmy KLUDI pozwolą nam to zrobić nawet wtedy, gdy mamy zlewozmywak zamontowany naprzeciwko okna.

Urządzając kuchnię często marzymy o zlewozmywaku umieszczonym przed oknem – o ile przyjemniej zmywać gdy możemy cieszyć się ładnym widokiem za oknem, a przy okazji np. mieć na oku bawiące się na podwórku czy w ogrodzie dzieci.

Firma KLUDI wyszła naprzeciw tym potrzebom i oczekiwaniom, wykorzystując w kilku swoich bateriach kuchennych złącze Bajonett. Złącze Bajonett,  pozwala na łatwe i szybkie wyciągnięcie baterii lekko do góry, a następnie położenie jej na kuchennym blacie i swobodne otwarcie okna.

Następnie równie łatwo i szybko baterię można ustawić w stabilnej pozycji wyjściowej i korzystać z niej bez żadnych przeszkód. Dodatkową zaletą jest to, że złącza Bajonett nie trzeba konserwować, funkcjonuje ono tak samo dobrze w dniu zakupu, jak i po wielu latach ich użytkowania.

Doskonała jakość, którą oferuje firma KLUDI gwarantuje nam bardzo długi i bezawaryjny okres użytkowania jej produktów. W ofercie firmy KLUDI dostępnych jest kilka baterii ze złączem Bajonett, m.in. KLUDI BINGO STAR i KLUDI TRENDO STAR, KLUDI MX oraz wprowadzona w tym roku do oferty KLUDI SCOPE. Dzięki temu każdy może wybrać sobie taką baterię, która będzie pasować do wyposażenia wnętrza jego kuchni.

Źródło: Profundo PR

Więcej

Firma powiązana:

Kludi Armaturen

Telefon 77 456 40 84
www.kludi.com
info@kludi.pl

Kludi Armaturen