Nowości

Nowe produkty do izolacji poddasza i ścian działowych ROCKWOOL

23.06.2015

Odkryj zupełnie nowe linie produktów z wełny skalnej. Zapoznaj się z nową ligą produktów lekkich wełen ROCKWOOL, przeznaczonych do izolowania ścian działowych i poddaszy. Materiały podzielono na trzy wyróżniające się parametrami izolacyjnymi grupy. Różnią się także opakowaniami – tak, aby każdy mógł w prosty szybki sposób dobrać produkty dopasowane do indywidualnych potrzeb.

NOWA JAKOŚĆ

Produkty ze skalnej wełny mineralnej, które powstają dzięki nowoczesnym procesom produkcji i pakowania, są najwyższej jakości i zapewniają unikalne korzyści przez długie lata.

OFERTA NA MIARĘ TWOICH POTRZEB

Zależy nam, żeby każdy znalazł wśród naszych produktów taki, który najlepiej odpowiada jego potrzebom. Dlatego podzieliliśmy je na 3 kategorie jakościowe, rozróżniając je kolorami opakowania oraz nazwami kategorii (produkty dobre – bez nazwy, bardzo dobre – PLUS, najlepsze – SUPER). Ofertę uzupełnia produkt dedykowany do izolacji akustycznej ścian działowych (ROCKTON), wyróżniony kolorem granatowym i symbolem głośnika na opakowaniu.

Nowe produkty do izolacji poddasza i ścian działowych Rockwool

  • SUPERROCK i TOPROCK SUPER
  • ROCKMIN PLUS i MEGAROCK PLUS
  • UNIROCK i MULTIROCK ROLL

Dodatkowo, aby ułatwić każdemu Klientowi dobór produktu do ocieplenia poddaszy i ścian działowych podzieliliśmy wyroby pod względem współczynnika przewodzenia ciepła λ na przedziały efektywności izolacyjnej. Następnie przyporządkowaliśmy nasze nowe produkty do tych przedziałów efektywności izolacyjnej. Dzięki zastosowaniu kategorii jakościowych oraz przedziałów efektywności izolacyjnej każda osoba bez specjalistycznej wiedzy, w prosty i intuicyjny sposób znajdzie najlepsze dla siebie rozwiązanie.

DODATKOWE OSZCZĘDNOŚCI

Dzięki nowej technologii pakowania płyt, w paczkach i na paletach znajduje się teraz znacznie więcej m2 produktów. Umożliwia to obniżenie kosztów transportu i składowania.

źródło i zdjęcia: Rockwool Polska Sp. z o.o.

Firma powiązana:

ROCKWOOL

Telefon 0 801 66 00 36
www.rockwool.pl
doradcy@rockwool.pl

ROCKWOOL