Nowości

Panele odporne na wilgoć w Sklepach Komfort

18.06.2015

Jednolita podłoga w całym domu? W ofercie Komfortu znajdziemy odporne na wilgoć panele laminowane z linii Aqua+. Dzięki specjalnej, zapobiegającej pęcznieniu płycie nośnej, taka podłoga rekomendowana jest nie tylko do pokoi, ale również miejsc narażonych na kontakt z wilgocią: kuchni, łazienek czy przedpokojów.

Panele odporne na wilgoć w Sklepach KomfortTechnologia Aqua+ daje możliwość́ montażu paneli w pomieszczeniach o zwiększonej wilgotności, co znacznie poszerza zakres ich stosowania. Oprócz tradycyjnych salonów, sypialni czy pokoi dziecięcych, możemy je również układać w miejscach narażonych na kontakt z wodą: łazienkach, kuchniach czy przedpokojach.

Dzięki temu uzyskamy jednolitą, elegancką i praktyczną podłogę w całym domu. Będą doskonałym rozwiązaniem w popularnych obecnie salonach z aneksami kuchennymi lub w łazienkach, w których chcemy osiągnąć efekt drewnianej podłogi.

Panele odporne na wilgoć w Sklepach KomfortPodłogi te można stosować́ również̇ w pomieszczeniach komercyjnych, np. w gabinetach lekarskich, sklepach czy pomieszczeniach biurowych.

W ofercie Komfortu znajdziemy cztery wzory paneli Aqua+: odzwierciedlający naturalne drewno Dąb Northland Miodowy, odwzorowujące drewno postarzane Dąb Valley Palony oraz Robin Wood  Light, a także imitujący kamień Diamond Beżowy. Produkty mają grubość 8 mm oraz wysoką klasę ścieralności AC4.

Dostępne są w sklepach Komfort oraz w e-sklepie na www.komfort.pl w cenie 69,99 zł/m2.

Panele odporne na wilgoć w Sklepach Komfortźródło i zdjęcia: Sklepy Komfort

Firma powiązana:

Sklepy Komfort

Telefon 0 801 30 11 30
www.komfort.pl

Sklepy Komfort