Nowości

Masa szpachlowa i klej gipsowy ACRYL-PUTZ

01.06.2011

Uznana marka ACRYL-PUTZ® została wzbogacona o nowe produkty. Masa szpachlowa ACRYL-PUTZ® BASIC uzupełniła ofertę produktów do wyrównania i wygładzania podłoża,  do rodziny produktów specjalnego przeznaczenia dołączył Klej Gipsowy ACRYL-PUTZ®.

Masa szpachlowa ACRYL-PUTZ® BASIC przeznaczona jest do przygotowania ścian i sufitów do malowania lub tapetowania wewnątrz budynków. Doskonale sprawdza się przy wygładzaniu nierówności i pęknięć na powierzchni tynków, szpachlowania całych ścian oraz spoinowania płyt gipsowo-kartonowych z użyciem taśmy zbrojącej. Umożliwia obróbkę wykończeniową metodą „mokro na mokro” bez konieczności szlifowania oraz poprzez tradycyjne szlifowanie po wyschnięciu.

Elastyczny i mocno wiążący Klej gipsowy ACRYL-PUTZ® służy do przyklejania płyt gipsowo-kartonowych, płyt zespolonych do izolacji termicznej i akustycznej, montażu elementów sztukaterii gipsowej oraz do usuwania nierówności tynków i ścian wewnątrz budynków.

Klej gipsowy ACRYL-PUTZ® zawiera żywicę polimerową, która znacznie poprawia jego parametry wytrzymałościowe oraz zapewnia doskonałą przyczepność do podłoża. Wzbogacenie składu kleju o włókna celulozowe wpływa na jego optymalną elastyczność i zapobiega pęknięciom.

Źródło: Śnieżka

Więcej