Nowości

Nowość Deante: Aerator START/STOP - oszczędzaj wodę jednym dotknięciem

15.06.2015

Ile wysiłku należy włożyć, aby zredukować codzienne zużycie wody niemal o 50%? Wystarczy wykonać jeden ruch, dotykając przycisk aeratora START/STOP. Bez brudzenia armatury i roznoszenia drobnoustrojów.

Aerator

Nowość Deante: Aerator START/STOP - oszczędzaj wodę jednym dotknięciemPodczas prac kuchennych oraz codziennej toalety dziesiątki litrów wody dosłownie przecieka nam przez palce. Każdorazowe zamykanie i otwieranie dźwigni, bądź przekręcanie kurków zazwyczaj jest zbyt uciążliwe. Właśnie dlatego montaż higienicznego aeratora to doskonałe rozwiązanie, pomagające zaoszczędzić cenne litry. To niewielkie urządzenie umieszcza się na zakończeniu wylewki baterii – wystarczy odkręcić dotychczasowy napowietrzacz i zastąpić go aeratorem START/STOP.

Kuchnia i łazienka to miejsca, gdzie nie tylko proekologiczne, ale też ułatwiające higienę rozwiązania są bardzo potrzebne. Myjąc naczynia i opłukując warzywa czy owoce często zużywamy więcej wody niż rzeczywiście potrzebujemy. Podczas prac kuchennych machinalnie otwieramy wypływ wody, nie zważając na to ile litrów dziennie marnujemy. Ponadto, przygotowując pierogi, mieszając mięso na kotlety mielone czy krojąc rybę często mamy ubrudzone ręce. Wówczas otwarcie wypływu wody bez dotykania dźwigni i przenoszenia na nią tłuszczu, ciasta i bakterii znajdujących się w mięsie, jest bardzo uciążliwe, bądź wręcz niewykonalne. Niepotrzebne koszty generujemy nie tylko w kuchni, ale także w łazience, np. myjąc zęby.

Nowość Deante: Aerator START/STOP - oszczędzaj wodę jednym dotknięciem - instrukcja montażuRozwiązaniem tych problemów jest zastosowanie aeratora START/STOP, pozwalającego zredukować zużycie wody do 48%. Codzienne korzystanie z napowietrzacza jest niezwykle proste. Należy odchylić dźwignię baterii, ustawiając przy tym żądaną temperaturę. Wypływ wody otwiera się i zamyka lekko naciskając niewielki przycisk znajdujący się na urządzeniu. Spływająca woda umyje nam zabrudzone podczas gotowania ręce i jednocześnie oczyści aerator. W trakcie mycia zębów wystarczy wykonać jeden ruch, aby zaoszczędzić cenne litry.

Aerator START/STOP można w bardzo łatwy sposób zainstalować na niemal wszystkich bateriach. Jest dostosowany do najbardziej popularnego gwintu M24x1. Dodatkowo, posiada adapter do gwintów M22x1. Napowietrzacz jest nie tylko bardzo prosty w użyciu, ale też łatwy do utrzymania w czystości.

Więcej informacji na stronie firmy - link tutaj.

źródło i zdjecia: Deante

Firma powiązana:

Deante

Telefon 42 638 30 00, 800 242 515
www.deante.pl
deante@deante.pl

Deante