Nowości

Nowa kolekcja lamp marki Nowodvorski Lighting - bajkowa aura w pokoju dziecięcym

15.06.2015

Dzieci uwielbiają bajki - co do tego nikt nie ma wątpliwości. Bohaterowie kreskówek niejednokrotnie stają się dla nich przyjaciółmi i kompanami zabaw, a także powiernikami sekretów. Coraz większą popularnością cieszą się elementy wystroju wnętrz pokryte wizerunkami znanych postaci. Wychodząc naprzeciw tym trendom, marka Nowodvorski Lighting przygotowała trzy kolekcje lamp dedykowane najmłodszym: HOT WHEELS, inspirowaną serialem animowanym dla chłopców oraz BARBIE i MONSTER HIGH, prezentujące wizerunki popularnych lalek.

Dziecięce cztery kąty

LAMPA MONSTER HIGH MARKI NOWODVORSKI LIGHTINGPodczas urządzania pokoju dziecięcego ważne jest, aby pod uwagę brać nie tylko swoje gusta, ale także upodobania małego mieszkańca. Szukając pomysłów i inspiracji dobrze jest podpytać najmłodszych o ich ulubione kolory, wzory i bajki. Często to właśnie popularne postaci stają się główną ozdobą pokoju, a nawet dominującym motywem. Warto pamiętać o tym podczas wyboru źródła oświetlenia pomieszczenia.

Oferta dedykowana do pokojów dziewczęcych marki Nowodvorski Lighting prezentuje portrety znanych na świecie lalek. Kolekcja BARBIE trafi w gusta miłośniczek blond bohaterki lubiących odcienie różu i delikatne akcenty. Wzór ten doskonale sprawdzi się w pokoikach małych romantyczek. Dla dziewczynek o mocnym temperamencie świetną propozycją będą lampy z kolekcji MONSTER HIGH o wyrazistej kolorystyce, ozdobione wizerunkami znanych zabawek, inspirowanych filmowymi potworami i fantastyką grozy.

Dla chłopców marka Nowodvorski Lighting przygotowała kolekcję HOT WHEELS, prezentującą motyw z serialu animowanego o dzielnych wojownikach i ich superszybkich kosmicznych wehikułach. Idealnie sprawdzi się w pokojach fanów nowoczesnych samochodów i szybkich zwrotów akcji.

Praktyczna dekoracja

Dziecięca wyobraźnia nie zna granic, nic więc dziwnego, że nawet wizerunek znajdujący się na lampie może zmienić się w dającego oparcie przyjaciela. Tego typu elementy wystroju wnętrz stanowią też doskonałą dekorację, idealne sprawdzając się w prostych pomieszczeniach. W kolekcjach BARBIE, MONSTER HIGH oraz HOT WHEELS marki Nowodvorski Lighting dostępne są dwa modele lamp. Lampa wisząca (100 cm wysokości, 31 cm średnicy) zadba o dobre światło dzienne i będzie z powodzeniem towarzyszyć będzie najmłodszym podczas codziennych czynności oraz kinkiet (19 cm wysokości, 15 cm szerokości), który doskonale sprawdzi się nad łóżkiem malucha jako oświetlenie wieczorne. Umożliwi dzieciom czytanie książek przed snem oraz stanie się oparciem dla tych, którzy nie lubią ciemności.

Urządzając pokój dla najmłodszych, warto zadbać o to, aby w jego wystroju znalazły się ulubione wzory i postacie dziecka. Kolorowi bohaterowie najpopularniejszych bajek, zdobiący nowe lampy marki Nowodvorski Lighting, stanowić będą doskonałą dekorację pokoju i źródło uśmiechu i radości niejednej pociechy.

LAMPY HOT WHEELS MARKI NOWODVORSKI LIGHTINGLAMPY BARBIE MARKI NOWODVORSKI LIGHTING:

BARBIE zwis            
Wysokość: 100 cm
Średnica: 31 cm
Cena detaliczna:  110,70 zł

BARBIE kinkiet
Wysokość: 19 cm
Odległość od ściany: 15 cm
Cena detaliczna:  51,60 zł

LAMPY MONSTER HIGH MARKI NOWODVORSKI LIGHTING:

MONSTER HIGH zwis            
Wysokość: 100 cm
Średnica: 31 cm
Cena detaliczna:  110,70 zł

MONSTER HIGH kinkiet
Wysokość: 19 cm
Odległość od ściany: 15 cm
Cena detaliczna:  51,66 zł

LAMPY HOT WHEELS MARKI NOWODVORSKI LIGHTING:

HOT WHEELS zwis            
Wysokość: 100 cm
Średnica: 31 cm
Cena detaliczna:  110,70 zł

HOT WHEELS kinkiet
Wysokość: 19 cm
Odległość od ściany: 15 cm
Cena detaliczna:  51,66 zł

źródło i zdjęcia: NOWODVORSKI LIGHTING

Firma powiązana:

Nowodvorski Lighting

Telefon 34 344 91 10/11
www.nowodvorski.com
nowodvorski@nowodvorski.com

Nowodvorski Lighting