Nowości

Nowości w ofercie Alplast-Radeco

23.04.2015

W swojej ofercie Radeco ma ponad 20 modeli standardowych grzejników łazienkowych różniących się przekrojem kolektorów oraz wygięciem rurek oraz ponad 50 modeli z serii Design. Dysponuje własnym wzornikiem barw strukturalnych oraz paletą kolorów RAL, dzięki czemu możliwości wyboru są niemal nieograniczone.

NOWOŚCI 2015
Grzejnik pokojowy – kolumnowy TREXGrzejnik łazienkowy serii Standard A/SP
Klasyczny grzejnik o dużej mocy grzewczej. Doskonale zastąpi kaloryfery starego typu w naszych mieszkaniach. Możliwość doboru ilości kolumn i ich wysokości. Dodatkowo oferujemy malowanie w różnych kolorach, co gwarantuje niesamowity efekt.

Grzejnik łazienkowy serii Standard A/SP
Prosty, płaski grzejnik o mocnym zagęszczeniu rurek. Ciekawy i praktyczny design. Dostępny w trzech szerokościach, siedmiu wysokościach oraz w całej gamie kolorów RAL oraz naszych barw strukturalnych.

Grzejnik dekoracyjny TORGET
Grzejnik pokojowy – kolumnowy TREXGrzejnik pionowy wykonany z profili kwadratowych. Dostępny w czterech wymiarach, a także w wersji z praktycznymi wieszaczkami. Znajdzie zastosowanie zarówno w łazience jak i innym pomieszczeniu, np. przedpokoju. Powierzchnia grzejnika jest wykończona lakierem proszkowym w wybranym kolorze z palety RAL lub z naszego wzornika barw strukturalnych.

źródło i zdjęcie: Alplast-Radeco