Nowości

Kafelki szklane Villa Glass Studio

27.05.2011

Niezwykle istotną fazą remontu łazienki czy kuchni jest wybór płytek, które przez lata będą pokrywać nasze ściany. Szeroki wybór różnorodnych form zdobiących ściany proponuje Villa Glass Studio, producent szkła architektonicznego i dekoracyjnego, który od lat wprowadza do aranżacji wnętrz kolejne ciekawe wzory.

W wielu domach tradycyjne ceramiczne kafelki wypierane są przez panele ze szkła, których walory wizualne mogą nadać wnętrzu niezwykły, indywidualny charakter.

Nowoczesne metody wytapiania szkła pozwalają przy tym tworzyć z tego materiału trwałe i bezpieczne powierzchnie, których kształt i barwę można odpowiednio dopasować do aranżowanych przestrzeni.

Kafelki szklane Villa Glass Studio

Szeroki wybór różnorodnych form zdobiących ściany proponuje Villa Glass Studio, producent szkła architektonicznego i dekoracyjnego, który od lat wprowadza do aranżacji wnętrz kolejne ciekawe wzory. Przedstawiciel krośnieńskiego szklanego zagłębia jako jeden z niewielu oferuje płytki ze szkła hartowanego, które jest bardzo odporne na czynniki mechaniczne i termiczne.

Szkło to materiał łączący w sobie pewną magię z pragmatyzmem związanym z codziennym użytkowaniem, myciem i wycieraniem. Bardzo dobrze sprawdza się w łazience czy kuchni, gdzie pozwala na stworzenie niebanalnego wystroju, inspirowanego dowolnymi wątkami z otaczającego nas świata.

Kafelki ze szkła to dobry sposób na stworzenie własnego, indywidualnego wnętrza. Są trwałe i wygodne, a ich blask połączony z klimatycznym oświetleniem wprowadza do pomieszczeń bardzo przyjemne efekty wizualne. Bardzo duży wybór dostępnych barw i wzorów zapewnia przy tym, że ściany będą idealnie współgrać z resztą wyposażenia, stanowiąc dla niego gustowne tło.

Informacje techniczne:

  • rozmiar: każdy standardowy i na zamówienie

  • kolor: dowolny (każdy z palety RAL)

  • możliwość wyboru szyby hartowanej

  • wzór: wykonany metodą fusingu lub inną (np.piaskowany) albo gładkie, bez wzoru

  • montaż: klejone do ściany podobnie jak lustra

Źródło: pointb

Więcej

Firma powiązana:

Villa Glass Studio

Telefon 13 436 44 63
www.villaglass.pl
villa@villaglass.pl

Villa Glass Studio