Nowości

Nowość - Linia ATRIUM Bianco

12.06.2015

Linia ATRIUM BIANCO to nowa i specjalna kolekcja produktów. Biały kolor – to odzwierciedlenie nowych trendów w designie. Wybrana gama produktów dopracowana w detalu i oparta o specjalny zestaw kolorystyczny połączeń: stal / drewno/ tworzywo. Biały lakier w połączeniu z kontrastującym ciemnym odcieniem stopni lub wersja cała w bieli. Produkty dla klientów wymagających i ceniących dobre wzornictwo.

Efektowny design schodów kręconych ATRIUM BIANCO spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Konstrukcja oparta na jednym trzonie nośnym, możliwa do wykonania na planie koła lub kwadratu. W większości przeznaczone do montażu wewnątrz budynków.

Linia Design ATRIUM to gama konstrukcji niedostępnych w żadnej produkcji seryjnej. Firma ATRIUM postawiła na niepowtarzalność, a także dostosowanie się do potrzeb klienta w najdrobniejszych nawet szczegółach. Jest to możliwe przede wszystkim dzięki projektowaniu każdego wyrobu indywidualnie i dopasowywaniu go przy tym do wystroju wnętrza, warunków przestrzennych oraz mających dla nas znaczenie pierwszoplanowe uwag i wskazówek samych klientów.

Więcej informacji na stronie firmy - link tutaj.

ATRIUM jest polską firmą powstałą w 1993 roku z połączenia dwóch dziedzin: architektury i technologii. Produkty marki ATRIUM są wytwarzane w Polsce i doceniane w wielu miejscach na całym świecie.

źródło i zdjęcie: ATRIUM

Firma powiązana:

Atrium

Telefon 32 609 19 01, 32 609 00 00,
www.atriumsystem.eu, www.atriumshop.eu
atrium@atriumsystem.eu

Atrium