Nowości

Płytki strukturalne Dunin w stylu glamour

25.05.2011

W nowoczesnych łazienkach ważną rolę odgrywa unikatowe wzornictwo, które nadaje wnętrzom oryginalny i bezpretensjonalny styl. Płytki strukturalne o nierównej powierzchni stanowią alternatywę dla tradycyjnej ceramiki łazienkowej i sprawiają, że łazienka jest eleganckim miejscem w domu.

Geometryczne płytki strukturalne firmy DUNIN z kolekcji CARAT są efektownym połączeniem tradycji i designu. Ich wypukła struktura i lekka forma buduje w pomieszczeniach przestrzeń, dając efekt trójwymiarowości.

Płytki wyznaczają nowy trend aranżacji nowoczesnych łazienek, jednocześnie przełamując stereotyp dotyczący stosowania w łazience produktów w prostokątnej formie. Odpowiedni dobór dekorów tworzy wraz z płytkami kompletną, efektowną dekorację, dlatego dodatkowe ozdoby są zbędne.

Płytki strukturalne Dunin w stylu glamour w szczególności przypadną do gustu osobom ceniącym luksus i elegancję. Świetnie odnajdują się w minimalistycznych pomieszczeniach, w których stanowią główny element dekoracyjny. Wykonane są z ceramiki szkliwionej, dzięki czemu mają gładką i błyszczącą fakturę. Występują w bieli, beżu oraz czarni, a także w brązie imitującym skórę zwierzęcą.

Możliwości aranżacyjne dekorów są nieograniczone. Dzięki zastosowaniu kontrastowych połączeń kolorystycznych uzyskamy wnętrze o niepowtarzalnym, indywidualnym charakterze. Złote doskonale prezentują się w towarzystwie zmysłowej czerni. Elegancki efekt uzyskamy dzięki ich połączeniu z bielą lub chłodnym beżem. Dla miłośników awangardowego stylu idealnym połączeniem będą biało-czarne akcesoria łazienkowe

Płytki strukturalne z kolekcji CARAT są odpowiednią propozycją dla osób szukających ponadczasowych, oryginalnych połączeń. Ich kolorystyka, struktura i kształt, sprawia, że są bardzo ciekawym produktem. Dzięki ich nieograniczonym możliwościom kompozycyjnym każde wnętrze nabierze wyjątkowego charakteru.

Źródło: Dunin

Więcej