Nowości

KALDEWEI Couture - wanny w kolorach matowych

24.05.2011

Na rynku wyposażenia łazienek pojawiła się moda na matowe kolory. Te barwy w dyskretny oraz szlachetny sposób podkreślają charakter łazienki jako miejsca relaksu, intymności oraz odprężenia. Firma KALDEWEI - wprowadziła do swojej oferty dwie nowe kolorystyki wanien w modnych, matowych tonach głębokiej czerni Lava i czystej bieli Arktis

Wanny KALDEWEI Ellipso Duo Oval to miękkie kształty i płynna sylwetka. Ta eliptyczna geometria idealnie współgra z formą wnętrza, dostarczając użytkownikom podczas kąpieli odczucia luksusu i ekstrawagancji. Wanna KALDEWEI Ellipso Duo Oval idealnie nadaje się też do kąpieli we dwoje: umożliwiają to identyczne oparcia pleców po obu stronach i centralnie umieszczony odpływ.

Jednoelementowa obudowa podkreśla wyjątkowe wzornictwo i możliwość ustawienia wanny jako wolnostojącej. Produkt dostępny jest również bez obudowy jako surowy owal lub wersja prostokątna z ergonomicznie ukształtowaną częścią kąpielową. Doskonała forma i funkcjonalność wanny sprawiają, że można ją ustawić w dowolnym miejscu łazienki wykorzystując przy tym perfekcyjnie walory wzornicze nowej kolorystyki.

Z kolei prostokątna wanna KALDEWEI Conoduo to spokój i klarowność formy. Jej purystyczna geometria nadaje pomieszczeniu wyrazisty architektonicznie charakter. Wanny KALDEWEI Conoduo są więc idealnym elementem do aranżacji prostych, purystycznych wnętrz.

KALDEWEI Couture - wanny w kolorach matowych
są do kupienia w opcji z obudową lub do zabudowy płytkami ceramicznymi. Mogą  być ustawione w dowolnym miejscu łazienki i pełnić rolę kontrastowego elementu wykończenia wnętrza lub harmonijnie komponować się z innymi elementami i akcesoriami łazienkowymi, tworząc aranżację ton-w-ton.

Nowe, matowe kolory wanien marki KALDEWEI są kolejnym etapem poszerzenia oferty produktowej KLADEWEI zapoczątkowanej poprzez wprowadzenie palety Coordinated Colours Collection dla płaskich brodzików prysznicowych do zabudowy w płaszczyźnie podłogi, czy posadzki. Dzięki temu rozszerzeniu oferty kolorów matowych firma KALDEWEI może teraz zaproponować ten wariant wzorniczy zarówno w asortymencie wanien, jak i brodzików.

Źródło: Kaxon

Więcej

Firma powiązana:

KALDEWEI Polska Spółka z o.o.

Telefon 22 720 16 03
www.kaldewei.pl
poczta@kaldewei.pl

KALDEWEI Polska Spółka z o.o.